07.07.2020 | 10:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zelený veletrh roste i ve své třetí dekádě

Inovace, více výstavních a předváděcích ploch. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat veletrh demopark 2021, který ob rok nabízí vše, co souvisí se zelenými plochami, jejich údržbou, krajinotvorbou, terénními úpravami a souvisejícími činnostmi.

Podle sdělení pořadatelů si každý, kdo navštíví areál letiště u německého města Eisenach mezi 20. a 22. červnem 2021, přijde na největším evropském veletrhu „zeleného průmyslu“ pod širým nebem na své.

„Náš jedinečný koncept výstavy techniky a služeb nabídne bezpečný živý zážitek s vysokou užitnou hodnotou,“ říká ředitel demoparku Dr. Bernd Scherer, který je současně šéfem největší evropské asociace zemědělských strojů VDMA Agricultural Machinery a pokračuje: „Opět jsme připravili větší prostor pro prezentaci inovací i předváděcích ploch pro techniku.“

Zhruba rok před zahájením akce a krátce po spuštění registrace se již přihlásila více než stovka vystavovatelů, což je historický rekord. „Po řadě důležitých veletrhů, které musely být letos zrušeny, hodlá mnoho vystavovatelů představit své novinky, produkty a služby právě napřesrok v Eisenachu,“ vysvětluje Dr. Scherer a navazuje: „Většina plochy o rozloze 250 000 metrů čtverečních je pod širým nebem. V příštím roce ji především v souvislosti s rostoucím zájmem vystavovatelů i počtem prezentovaných strojů rozšíříme o další doposud nevyužité oblasti. Určené budou hlavně pro praktické ukázky techniky. Akce tak solidně roste i ve třetí dekádě své existence.“

Loňský ročník veletrhu demopark navštívilo více než 37 000 lidí ze 17 zemí, kteří si prohlédli přes 400 expozic firem z celé Evropy včetně několika společností (například VARI, Laski, Spider, Agrometall...) z České republiky. Zájemci o účast na demoparku 2021 si mohou už nyní stáhnout registrační dokumenty pro vystavovatele na adrese www.demopark.de. Uzávěrka pro přihlášky je 30. října 2020.

Foto archiv/VDMA

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down