11.02.2013 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zelené veletrhy za dveřmi

Začátkem nového roku, kdy leckde leží sníh a věnujeme se hlavně zimním sportům, připravuje veletržní společnost ABF březnový soubor veletrhů. Jejich součástí jsou i vysloveně jarní akce, které už ve svém názvu mají svěží zelené barvy.

Jedná se o 7. veletrh zahrad For Garden a 3. veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení For Greenery, které se budou konat ve dnech 21. – 24. března 2013.
For Garden je jediným odborným veletrhem orientovaným na zahradu jako celek. Představí všechny zahradní obory, počínaje projektováním, realizací a údržbou zahrad, přes jejich vybavení nábytkem, technikou, závlahami až po drobné stavby a dekorace.
Jako i v předešlých letech bude veletrh For Greenery především odbornou akcí se zaměřením na městskou a veřejnou zeleň a vybavení veřejných prostranství měst a obcí.

Prodejní výstava květin

Jednou z novinek letošního ročníku veletrhu For Garden je prodejní výstava květin Flowers. Expozice plné barev a květin jsou pravým přivítáním prvního jarního dne i otevřením bran veletrhů pro byt, dům a zahradu.
Toto rozšíření jistě přiláká nejen vystavovatele z řad zahradníků, kteří se zde mohou pochlubit plody své práce – výpěstky, ale i návštěvníky, jež zde mohou záplavu květin nejen obdivovat, ale také nakoupit a vylepšit tak své zahrady, truhlíky či květináče.
Mezi největší přihlášené firmy z oboru patří společnosti Beton Brož s. r. o., FaKOPA s. r. o., ASKO a. s., WERCO spol. s r. o., Zahradní nábytek, Dimenza, Spoint distribution, Hartman Czech spol. s r. o, Norman spol. s r. o. a mnoho dalších.

Odborné přednášky

Příležitost k rozšíření znalostí přinesou také přednášky. V pátek 22. března 2013 přijde na řadu téma Kvalita veřejného prostoru, aneb když se dílo podaří – celodenní konference pořádaná Společností pro zahradní a krajinářskou tvorbu. V sobotu 23. března se potom koná celodenní konference pořádaná Svazem zakládání a údržby zeleně na téma Trendy při tvorbě zahrad. Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na stránkách www.for-garden.cz a www.forgreenery.cz
Mimořádně vhodné jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky je propojení těchto „zelených“ veletrhů s veletrhy věnovanými stavbě a nábytku. Podrobnosti o těchto souvisejících akcích jsou na stránkách www.abf.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down