07.03.2013 | 11:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zelené veletrhy přivítají jaro

V době uzávěrky tohoto vydání našeho časopisu vrcholí přípravy na březnový soubor akcí, jež připravuje veletržní společnost ABF.

Jedná se především o 3. veletrh veřejné a městské zeleně, mobiliáře a vybavení For Greenery a 7. veletrh zahrad For Garden, které se budou konat ve dnech 21. – 24. března 2013 na výstavišti PVA Expo Praha v Letňanech.
Jako v předešlých letech bude i letos veletrh For Greenery především odbornou akcí se zaměřením na městskou a veřejnou zeleň a vybavení veřejných prostranství měst a obcí
Jednou z novinek veletrhu For Garden bude prodejní výstava květin Flowers. Expozice plné barev a květin jsou pravým přivítáním prvního jarního dne i otevřením bran veletrhů pro byt, dům a zahradu. Toto rozšíření jistě přiláká nejen vystavovatele z řad zahradníků, kteří se zde mohou pochlubit plody své práce – výpěstky, ale i návštěvníky, kteří zde budou moci záplavu květin nejen obdivovat, ale také nakoupit a vylepšit tak své zahrady, truhlíky či květináče.
Více informací o jednotlivých veletrzích najdete na stránkách www.forgreenery.cz a www.for-garden.cz.
Mimořádně vhodné jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky, je propojení těchto „zelených“ veletrhů s akcemi věnovanými stavbě a nábytku – For Furniture, For Habitat a For Office. Podrobnosti o těchto souvisejících akcích naleznete na stránkách www.abf.cz.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down