27.04.2017 | 10:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zelená vlna pro efektivní podnikání

Vývojové týmy prestižních automobilek se léta potýkají s konstruktérskou výzvou – jak sestrojit výkonný stroj, který bude šetrný k přírodě i peněžence uživatelů. Zdá se, že inženýři z Fuso Trucks na tuto otázku našli odpověď. Do „boje“ vysílají modely Canter Fuso Eco Hybrid a Canter E-Cell.

Canter je do posledního detailu vybroušený člen rodiny FUSO ze stáje skupiny Daimler. A jelikož tato nablýskaná flotila vyjíždí z dílny, kde se tradice, poctivá dřina a vize budoucnosti snoubí v jedno, nemůžeme čekat nic jiného než opravdu třaskavou směs. Třaskavou pro vaše účetnictví, protože zamává s vašimi měsíčními výdaji směrem dolů.

Ještě letos v provozu

S elektromotorem je spojen absolutně tichý chod. Proto je Fuso Canter E-Cell vybaven generátorem zvuku, který simuluje chod zvuku motoru, který se dá zapnout pro větší bezpečnost chodců.

Loni byl na veletrhu IAA v Hannoveru představen Canter E-Cell nové generace, též s přípustnou celkovou hmotností 7,5 t. V malých sériích bude Canter E-Cell vypuštěn do světa v průběhu tohoto roku.

Pokud se tedy rozhodnete nasednout na zelenou vlnu, vítězství bude slavit nejen vaše podnikání, ale i životní prostředí. S tím, co nyní Fuso Trucks vysílají do vozových parků, se zdá, že budoucnost nákladní přepravy se barví do zelena.

(Více v Komunální technice 4/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down