19.08.2019 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zbrusu nové modely minirypadel

Společnost Doosan Construction Equipment rozšířila sortiment minirypadel o nové modely splňující požadavky Stage V. Jedná se o 2,7tunové rypadlo DX27z a 3,5tunové rypadlo DX35z s nulovým přesahem (ZTS).

Novinky poskytují ve své třídě nejlepší kombinaci vynikající stability, plynulosti a kopací síly – to všem při zachování nízké hmotnosti pro snadnou přepravu.

Revoluční řešení

Jako skutečný stroj ZTS (i s volitelným těžkým protizávažím) nabízí DX27z nejvyšší flexibilitu při práci v blízkosti stěn, a to spolu s 360stupňovou stabilitou (nejlepší ve své třídě) a nízkou hmotností pro snadnou přepravu. Tento model dosahuje vynikajícího výkonu a disponuje kabinou, která je u této velikosti stroje největší na trhu. Díky volitelné dlouhé násadě a prémiové kabině nabízí DX27z kopací výkon a pohodlí obsluhy mnohem větších rypadel, což z něj činí ideální stroj pro práci v rušných městských oblastech.

DX35z je model nové generace v populární 3,5tunové kategorii strojů, který přináší dodatečné výhody konstrukčního provedení ZTS. Toto rypadlo poskytuje nejlepší možnou kombinaci kompaktnosti, značnéhop pracovního rozsahu, výborné stability a pohodlného prostoru pro obsluhu. Je ideální pro zákazníky, kteří hledají ZTS se skvělými parametry, přičemž upřednostňují nižší náklady na vlastnictví v porovnání se stroji s vyšší tonáží.

Pohodlí pro obsluhu

Nová minirypadla DX27z a DX35z přinášejí mnoho nejmodernějších funkcí a nabízejí vyšší úroveň kvality a robustnosti. Větší prostor pro obsluhu a prvotřídní interiér poskytují nejvyšší pohodlí v dané třídě. Nová kabina má také podstatně větší okna a užší sloupky, což zajišťuje špičkovou viditelnost na všechny strany. Nastupování a vystupování bylo značně vylepšeno použitím nových ergonomických 3D madel a širších dveří.

V kabině s nízkou hladinou hluku a vibrací může obsluha využívat výhody nových joysticků umožňujích s minimálním úsilím ještě lepší ovladatelnost a plynulost pracovních funkcí a optimalizovaných kovových pojezdových pedálů. Nová konstrukce břitu zajišťuje větší robustnost a lepší samočisticí schopnosti. Podkop disponuje zdokonalenou ochranu hadic, potrubí a ventilů a přepracovaným krytem válce výložníku.

Modely DX27z a DX35z, stejně jako všechna ostatní rypadla Doosan, umožňují snadný přístup pro pravidelnou údržbu a servis. Vnější kryty byly navrženy tak, aby se daly snadno otevírat a zavírat.*

(Podrobnosti v Komunální technice 8/2019)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down