19.09.2017 | 06:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zametací stroje s vysokým výkonem bez kompromisů

Výhradním dovozcem zametací techniky švýcarské společnosti BUCHER do České republiky i Slovenské republiky je firma HANES, s. r. o. Výrobce sjednotil všechny své stroje a příslušenství pro celoroční úklid komunikací a další činnosti pod název BUCHER municipal.

Široký zametací program zahrnuje kompaktní vozy i nástavby s objemem zásobníku od jednoho do osmi m3. Jde především o kompaktní samojízdné zametací vozy a nástavby pro komerční podvozky. Všechny výrobky se značkou Bucher se kromě vysokého výkonu a snadné obsluhy vyznačují i ohleduplností vůči životnímu prostředí a jsou certifikované podle jednotného testu EUnited pro redukci zplodin PM10 s nejvyšší účinností.

Kompaktní zametače

Nejmenším členem týmu samosběrných vozů je CityCat 1000 se zásobníkem o objemu 1 m3. Stroj je zhruba dva metry vysoký a průjezdná šířka činí 1,1 m; ta zametací se pohybuje od 1 do 2,2 m. Model je tak předurčen pro práci ve stísněných prostorech.

Aktuálně nejprodávanějším zametacím kompaktem ve své kategorii v Evropě i u nás je BUCHER CityCat 2020. Nabízí se ve dvou modelových a hmotnostních variantách s motory Euro 6, Euro Mot3B (což odpovídá normě Euro 5 EEV).*

Více v časopisu Komunální technika 9/2017.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down