22.10.2018 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zametače pomáhají dobře i v zimě

Dost pracovníků v technických službách si značku HAKO spojuje především se zametacími stroji. Před obdobím, kdy bude vládnout „bílá královna“, je dobré připomenout, že prakticky všechny stroje rodiny HAKO Citymaster jsou rovněž velmi dobrými pomocníky i při zimní údržbě.

Jaké trumfy jsou tedy Citymasters – „městští mistři“ na čtyřech kolech – připraveni vytáhnout, když silnice, chodníky či parkoviště pokryje bílá peřina?

Charakteristickou vlastností každého nosiče HAKO i pro nástavby zimní údržby je jejich všestrannost. Patentované konstrukční řešení rychlovýměnného systému umožňuje snadnou instalaci zimních nástaveb bez použití nářadí a tuto práci bez problémů zvládne za krátkou dobu i jeden člověk.

Díky rychloupínacímu trojúhelníku lze rychle a lehce provést výměnu předního příslušenství, zadní nástavby se vyměňují za pomoci odstavného demontážního mechanismu.

Všechny stroje HAKO – ať už jde o standardní čištění komunikací, úklid sněhu či práci na zledovatělém povrchu – spojuje, že se dají využívat, aniž by zákazník při výběru požadovaného stroje musel dělat kompromisy. Příslušenství lze vybrat podle konkrétních potřeb a kupující zaplatí vždy pouze za vybavení, které opravdu potřebuje.

Komunální technika HAKO Citymaster se zároveň vyznačuje dlouhou životností, kterou zaručuje především robustní provedení. Toto – společně s pravidelným servisem, poskytovaným společností Unikont Group – je silným magnetem, který řadu zákazníků přivádí při výběru právě k této značce.*

(Podrobnosti v Komunální technice 10/2018)

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down