20.10.2015 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zájem byl především o traktory a technologie do kompostáren

V areálu své provozovny v Hrubčicích u Prostějova uspořádala počátkem září společnost P & L den otevřených dveří s předvedením nabízené komunální techniky. Připraveny byly praktické ukázky traktorů Kioti v agregacích se zimním i letním příslušenstvím včetně strojů pro zahradní a polní práce. Nechybělo ani představení letošní novinky v nabídce firmy P & L – nakladačů Multione ani dalších značek z bohatého sortimentu.

Návštěvníci si mohli prohlédnout například osvědčená terénní užitková vozidla Kioti Mechron, zametací stroje Tuchel, vysavače trávy a listí Eco Technologies, mulčovací stroje Fina-M.E.A.A.T., příkopová ramena Marolin, štěpkovače Laski a další techniku.

„Prodejní a servisní středisko v Hrubčicích funguje již 25 let a prodeji a servisu komunální techniky se intenzivněji věnujeme zhruba desátým rokem. A poslední dva roky se i díky vypsaným dotačním titulům komunální technice daří. Hlavním produktem jsou především traktory Kioti v kategoriích od 22 do 90 koní s mechanickou i hydrostatickou převodovkou. Na tyto stroje poskytujeme pochopitelně i záruční a pozáruční servis, ať již přímo u zákazníků, nebo u nás v Hrubčicích, kde jsou k dispozici moderní servisní prostory a hlavně pracovníci s letitými bohatými zkušenostmi. K traktorům samozřejmě patří i široká nabídka potřebného příslušenství. Přímo od výrobce Kioti pocházejí čelní nakladače a rotavátory, v nabídce nechybí ani sněhové radlice, žací agregáty, rozmetadla vlastní výroby a další,“ seznamuje s nabídkou prodejní manažer komunální techniky hrubčického střediska Ing. Pavel Zvědělík.*

Více v časopisu Komunální technika 10/2015

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down