28.02.2018 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Žací legenda prověřená generacemi

Profesionální sekačky Grasshopper dodává do České a Slovenské republiky firma TomiTruck se sídlem na Vysočině v obci Meziříčko. Na trhu s komunální technikou působí již čtvrtým rokem a dokázala si vybudovat během tohoto období slušné jméno u mnoha spokojených zákazníků.

S firmou Grasshopper začala společnost TomiTruck spolupracovat v roce 2016, kdy se zde stala výhradním distributorem. Z počátku odebírala stroje z centrálního skladu pro Evropu v Belgii, ale díky rostoucímu zájmu zákazníků  si letos zřídila vlastní sklad v České republice, kde jsou zastoupeny nejvíce požadované modely tak, aby bylo možné co nejrychleji vyjít vstříc požadavkům zákazníků.

Sekačky s nulovým poloměrem otáčení Grasshopper jsou k dispozici se spodním a čelním žacím ústrojím v několika výkonových variantách. Stroje se spodním (mezinápravovým) sečením mají záběr od 104 do 183 cm, s čelním žacím ústrojím 122 až 183 cm. V nabídce jsou modely s benzÍnovými motory o výkonu 23 až 26 k, dále úsporné diesel motory Kubota MaxTorque s výkonem 21, 25 a 30 k.

Žací ústrojí jsou vybavena bočním nebo zadním výhozem. Dále je možnost na techniku namontovat mulčovací sady nebo sběrné zařízení, které dobře funguje i na mokrou trávu, a to s výsypem na zem nebo do kontejneru. Žací ústrojí DuraMax je extra hluboké pro kvalitní proudění vzduchu, které zajišťuje bezkonkurenční střih trávníků. Podle typu sečené plochy je možné vybírat ze šesti typů nožů.

Techniku Grasshopper je možné agregovat se širokou škálou příslušenství jako například aerátor na provzdušňování trávníků, fukar na listí na velké plochy, dále třeba sněhové radlice nebo frézy.*

S profesionálními sekačkami Grasshopper se můžete detailně seznámit na brněnském veletrhu Techagro 2018 v expozici společnosti TomiTruck, a to ve dnech 8.–12. dubna.

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2018)

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down