Záchytné vany k dosažení spolehlivé ochrany

Například pro skladování olejů nebo laků vyrábí firma DENIOS širokou paletu záchytných van z pozinkované nebo lakované oceli v různých provedeních a s kapacitou až osm 200 l sudů. Všechny tyto záchytné vany jsou schválené pro skladování vodu ohrožujících látek a hořlavých kapalin a jejich záchytný objem 200 l poskytuje požadovanou ochranu při úniku.

Společnost DENIOS se již více než 25 let zabývá výrobou a dodávkami prostředků pro podnikovou ochranu životního prostředí. Na začátku byly hlavní nabídkou záchytné vany. V současné době je v nabídce více než 3000 výrobků určených pro manipulaci a ekologické skladování nebezpečných látek a vybavení výroby.
Všechny kovové vany jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu o síle 3 mm a následně jsou lakovány nebo žárově zinkovány. Každý svár je proveden oboustranně, tedy uvnitř i vně a zároveň je u každé záchytné vany, která opouští výrobní linku, provedena zkouška těsnosti.
Vyjímatelné žárově zinkované rošty zajišťují flexibilní použití, kdy je možno sudy umístit buď přímo do vany bez roštu, nebo více sudů na rošt. V kombinaci se sudovými podstavci je možné skladovat 60 – 200 l sudy naležato, čímž je zajištěno, že jsou uniklé nebezpečné kapaliny při stáčení a přelévání bezpečně zachyceny a spodní vody jsou ochráněny před znečištěním.
Kromě ocelových van nabízí firma široký sortiment záchytných van z plastu pro skladování korozivních kapalin. Vany jsou vyráběny z vysoce odolného polyethylenu a jsou prověřeny zátěžovým testem se čtyřnásobkem nosnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *