21.08.2017 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Významné ocenění pro minibus

Po titulu International Coach of the year 2016 pro autokar Magelys získala firma IVECO BUS také cenu International Minibus of the year 2017. Vozu Daily Tourys ji udělila mezinárodní novinářská porota.

Daily Tourys zvítězil v prvním ročníku klání Mezinárodní minibus roku 2017 po třídenní sérii testů, jejichž výsledky vyhodnocovala porota složená z novinářů zastupujících 18 nejvýznamnějších specializovaných časopisů z celé Evropy. Tato nová cena je udělovaná minibusům, mikrobusům a midibusům určeným k profesionální osobní dopravě.

Celkem sedm minibusů bylo podrobeno zkouškám v reálných silničních podmínkách na stoupajících i klesajících tratích, na dálnicích, v úzkých uličkách a v mnoha dalších nejrůznějších situacích.

Prezident soutěže Tom Terjesen shrnul hlasování poroty takto: „IVECO Daily Tourys se může pochlubit vysoce kvalitní karosérií a prvotřídním komfortem pro cestující. Pohonná soustava se silným dieselovým motorem Euro 6 a nejlepší převodovkou, která pro tuto třídu kdy byla vyrobena, činí z jízdy nezapomenutelný zážitek. Velký a skvěle řešený zavazadlový prostor nabízí spoustu místa. Skutečnost, že se jedná o kompletně průmyslově vyráběný minibus, usnadňuje údržbu a zaručuje kvalitní servis, ať se na cestách po Evropě ocitnete kdekoli.“

*

Foto archiv/IVECO BUS

(Podrobnosti v Komunální technice 8/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down