23.02.2021 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Významná dodávka pro půjčovnu nářadí

Autorizovaný obchodní zástupce strojů Bobcat v České republice, společnost Bobcat CZ, a. s., má na svém kontě další významnou zakázku. Pro firmu Kerouš, s. r. o., půjčovnu techniky, dodala loni v září 16 minirypadel Bobcat v hmotnostní kategorii 0,8 až 5,0 t a dva smykem řízené nakladače S530 stejné značky.

Všechny stroje pocházejí ze závodu Doosan Bobcat EMEA v Dobříši, kde se vyrábějí malé a střední nakladače a minirypadla o hmotnosti do 5,5 t.

Bobcat CZ

Společnost byla založená v roce 2000. Prodává smykem řízené, pásové a kloubové nakladače, minibagry a teleskopické manipulátory s více než 65 druhy příslušenství.

Prostřednictvím deseti obchodně-servisních středisek rozmístěných po celé ČR zajišťuje Bobcat CZ nejen prodej, ale také servis, pronájem, školení obsluh a dodávky náhradních dílů a příslušenství pro více než 3000 klientů. Dnes je lídrem na tuzemském trhu kompaktních strojů.

Zákazníkům, kteří si pořizují novou nebo použitou techniku, nabízí Bobcat CZ několik forem financování: od leasingu, splátkového prodeje, přes odkup starého stroje jakékoliv značky na protiúčet či dlouhodobý pronájem techniky a příslušenství z vlastní půjčovny. Za dvacet let spolupráce s výrobcem techniky Bobcat se podařilo vytvořit dobře fungující systém, jenž stroje nejen prodává, ale stará se o ně po celou dobu jejich životnosti.

Kerouš

Česká rodinná společnost se zabývá pronájmem stavebních strojů, montážních plošin, zahradní techniky, drobné mechanizace, ručního nářadí, dodávkových automobilů a vybavení, jako jsou například mobilní WC a kontejnery.

Na trhu je Kerouš od roku 2008 v oblasti Vysočiny, kde provozuje sedm poboček. Vlastní i nákladní autodopravu pro převoz stavební techniky a vybavení stavenišť. Odborně školený personál pomůže vybrat vhodný stroj odpovídající potřebám zákazníka.

Ředitel půjčoven Martin Kerouš doplňuje: „Jsme jednou z předních půjčoven nářadí svého druhu v České republice. Neustále rozšiřujeme své služby. Zakoupením nové techniky od společnosti Bobcat CZ se naše flotila rozšířila na 220 strojů k pronájmu.“*

Zdroj: Bobcat

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down