14.05.2014 | 11:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstavní dny si přívlastek „jarní“ letos opravdu zasloužily

Ve třetí únorové dekádě uspořádala stejně jako v předešlých letech ve svém areálu v Jindřichově Hradci společnost SOME již tradiční Jarní výstavní dny. Označení „jarní“ platilo letos byť v únoru stoprocentně, a tak si během čtyř příjemných dnů mohli návštěvníci na připravených plochách prohlédnout komplexní průřez nabízeným sortimentem ať již zemědělské, komunální nebo lesní techniky.

Jakými prošla firma v uplynulém období změnami, jsme se u příležitosti naší návštěvy Jarních výstavních dnů zeptali generálního ředitele společnosti Ing. Bohdana Soukupa.

„Na přelomu roku u nás došlo k některým organizačním změnám. Doposud jsme měli obchod a servis rozdělen do dvou divizí. První se zaměřovala na zemědělskou a druhá na komunální a lesní techniku. Nyní dvě divize nahradilo jediné obchodní oddělení se strukturou příslušných odpovědných produkt manažerů. Na ty navazuje síť obchodních a servisních středisek rozmístěných prakticky po celé republice. Právě na práci v jednotlivých regionech se chceme více soustředit, jelikož víme, že jednotlivá střediska poskytují zatím služby odlišné úrovně. Někde jsme s jejich prací plně spokojeni, jinde je třeba určité činnosti zlepšit.

Organizační změny ve struktuře společnosti ale nemají žádný vliv na dosud nabízený sortiment,“ zdůraznil Bohdan Soukup.*

Více v časopisu Komunální technika 4/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down