27.02.2015 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstavní dny se neobešly ani letos bez novinek

Jarní výstavní dny společnosti SOME Jindřichův Hradec se uskutečnily v areálu společnosti letos v únoru již posedmnácté. Čtyřdenní akce, v jejímž rámci organizátoři představili průřez nabízeným sortimentem zemědělské, komunální a lesní techniky, byla letos obohacena o řadu zajímavých přednášek a diskusí.

Firma SOME JH působí na trhu od roku 1995 a od svého vzniku se zabývá prodejem zemědělské techniky, ke které postupně přibyla i celá řada strojů vhodných pro nasazení v komunální sféře. Kromě výkonnějších traktorů SAME a Lamborghini tak hrají důležitou roli v nabídce malotraktory BCS. V komunální sféře je zřejmě nejoblíbenějším modelem této značky Vivid, ale zastoupeny byly i nejmenší stroje Invictus a nejvýkonnější Volcan se systémem Dualsteer. Novinkou je jednoosý malotraktor BCS MC 660 HY WS s dvoustupňovou hydrostatickou převodovkou.

Novinkou v sortimentu jsou od letošního roku produkty rakouské společnosti KOMPTECH Group. Jde o zavedeného výrobce strojů na zpracování biomasy a především veškerého komunálního odpadu, kde výrobce nabízí kompletní mobilní i stacionární linky. Na výstavě tuto značku zastupoval pomaloběžný drtič CRAMBO.

Zpracování bioodpadu lze řešit též stroji Pezzolato. Speciálně pro potřeby menších tuzemských kompostáren vyvinul výrobce nový bubnový třídič L 2000 mini (na výstavě byla k vidění větší verze (l 3000 mini).

V loňském roce slavila společnost úspěchy i v prodejích zametací techniky. Největší zájem byl zřejmě o menší zametače Nilfisk City Ranger, ale uplatnily se i další značky RAVO a AZURA.

Stálicemi na trhu jsou mulčovače a příkopová ramena Agrimaster a Bomford, mulčovače se sběrnými koši Peruzzo i produkty tuzemského výrobce Agrometall.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down