06.05.2015 | 07:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výstavní dny s šedesátkou komunálních strojů

Již třináctý ročník prodejních a výstavních dnů uspořádala koncem dubna v centru zemědělské a komunální techniky v Týništi nad Orlicí společnost AGRICO. Oproti minulým ročníkům na výstavní ploše výrazně přibylo techniky nacházející uplatnění v komunální sféře. Komunální techniku zastupovalo šedesát vystavených strojů a zřejmě nejvýraznější změnou byla oproti loňsku široká prezentace produktů značky Kubota.

V srpnu loňského roku se společnost AGRICO stala autorizovaným prodejním a servisním partnerem značky Kubota a výrazně tak rozšířila své působení v komunální sféře. „Některé produkty vhodné pro komunální nasazení jsme sice měli v nabídce již dlouhodobě, ale chyběla profesionální žací technika i malotraktory s hydrostatickým systémem pojezdu. V oblasti zemědělské techniky dlouhodobě úspěšně spolupracujeme se společností Kverneland Group Czech, která je se značkou Kubota provázána. Logickým vyústěním tedy bylo navázání spolupráce se společností K.B.T. Proftech, generálním dovozcem komunální a zemědělské techniky Kubota. O kvalitě strojů Kubota jsme hluboce přesvědčeni a první kusy se nám již podařilo prodat, i když konkurence je velká,“ říká obchodní zástupce společnosti AGRICO Ing. Martin Falta.

Komunální technika s rozšířenou nabídkou

Žací stroje a traktory Kubota ale nejsou to jediné, o co se může společnost AGRICO v nabídce komunální techniky opřít. „Hodně úspěšní jsme na trhu s produkty společnosti Seco Group, ročně se nám daří umístit na trhu 40 až 50 strojů této značky. Zájem je také o žací techniku značky Honda, kde je určitě možné řadit sekačky výrobních řad HRD a HRH mezi profesionální stroje. A opomenout nemohu ani traktory Zetor, v jejichž prodeji patříme na tuzemském trhu ke špičce. S již zmiňovanou společností Kverneland Group Czech spolupracujeme kromě prodeje a servisu zemědělské techniky mimo jiné jako prodejci mulčovačů Műthing a příkopových ramen Mc Connel. Spolupráci jsme navázali s firmou Malcom a obohatili tak náš sortiment například o mulčovače a vysavače Peruzzo či příkopová ramena Orsi. A návštěvníci si mohou prohlédnout i další vystavenou techniku,“ seznamuje se sortimentem komunální techniky Martin Falta. Její nabídka se soustřeďuje do prostor nově zbudovaného zahradního a servisního centra v Týništi nad Orlicí. Zájemci si zde mohou vybrat nejen z široké škály hobby strojů, ale na své si zde přijdou i profesionálové.*

Více v časopisu Komunální technika 6/2015.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down