21.06.2019 | 09:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vystaveny byly nové značky i osvědčení tahouni

Představení nových značek v nabídce společnosti P & L bylo zřejmě největším lákadlem dnů otevřených dveří, které tato firma tradičně uspořádala v areálu svého prodejního a servisního střediska ve Velkém Meziříčí. Na výstavní ploše ovšem nechyběli ani zástupci lety osvědčeného sortimentu zemědělské, komunální a lesní techniky.

Nabídku komunální techniky  společnosti P & L zdaleka netvoří pouze jihokorejské traktory Kioti, byť s nimi v posledních letech slaví firma nemalé úspěchy. Jako generální dovozce traktorů Kioti působí na tuzemském trhu deset let a počet prodaných traktorů se za tu dobu blíží číslu 700.

Důležitou součástí nabízené techniky mířící do komunálních služeb jsou italské multifunkční nakladače MultiOne. Jak uvedl produktový manažer Michal Lukeš, během loňského roku putovalo k tuzemským uživatelům třicet těchto strojů s bohatým příslušenstvím, prodáno bylo 112 pracovních adaptérů.

Italské mulčovače Tierre nejsou na trhu neznámé, ostatně jde o značku, která svoje produkty vyrábí více než padesát let. Od letošního roku je jejich generálním dovozcem do České i Slovenské republiky právě společnost P & L. K dispozici jsou modely s pracovním záběrem od 1 do 8,3 metru v několika provedeních včetně modelů se sběrem zmulčované travní hmoty.

Přímé zastoupení má firma P & L také pro produkty značky Hilltip. Konkrétně jde o sněhové radlice a rozmetadla posypových materiálů. Různé typy rozmetadel s polymerovou násypkou umožňují agregaci s vozidly s ložnou plochou typu pick-up, nebo UTV. Jejich velkou devizou je jednoduchá montáž, kompaktní rozměry a nízká hmotnost.*

Více v časopisu Komunální technika 6/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down