12.05.2021 | 05:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vysavačem proti virům

V současné době je kladen velký důraz na čistotu veřejných a pracovních prostor. Zde dobře poslouží moderní technologie, a právě těmi jsou vybaveny profesionální vysavače Kärcher.

Aktuální novinkou je například vysoce účinný vysavač s HEPA filtrem H 14.

Vysavač i pro ordinace nebo nemocnice

Díky filtru HEPA H 14 se stupněm filtrace a separace 99,995 % splňuje suchý profesionální vysavač Kärcher T 11/1 Classic HEPA nejvyšší bezpečnostní standardy. Zachycuje i ty nejmenší částice, jako jsou viry (včetně SARS-CoV-2), aerosoly a bakterie. „Díky tomu je vhodný i pro hygienicky nejcitlivější oblasti, jako jsou ordinace lékařů nebo nemocnice. Je také extrémně úsporný a s velmi nízkou provozní hlučností pouhých 61 dB (A), lze jej tedy použít kdykoli během dne,“ říká Lukáš Rom ze společnosti Kärcher.

 

Vysavače pro profesionály

Účinným pomocníkem profesionálů je vysavač pro vysávání mokrých i suchých nečistot, který je navíc vybavený systémem automatického oklepu filtru.

Takový je například víceúčelový mokro-suchý vysavač s oklepem Kärcher NT 30/1 Tact Te. Je ideální pro všechny, pro které je velký objem nádoby na nečistoty (30 l) právě tak důležitý jako vysoká mobilita. Vysavač je taktéž vybaven zásuvkou pro připojení elektrického nářadí, jehož zapnutím lze automaticky ovládat i zapnutí vysavače. Plné využití najde ve výrobní hale, dílně, autoopravně nebo na stavbě. Velký přínos pro všechny uživatele představuje také široká nabídka doplňků, filtrů a příslušenství.*

Více v časopisu Komunální technika 5/2021.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down