27.04.2018 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výkonné stroje pro celoroční využití

Druhým rokem zastupuje Unikont Group, s. r. o., na tuzemském trhu finského výrobce univerzálních kloubových nakladačů značky Wille, patřící společnosti Vilakone OY, jež je sesterskou firmou skupiny Wihuri OY s více než stoletou tradicí.

Technicko-obchodní divize zastupující značku Wille ve společnosti Vilakone OY byla založena v sedmdesátých letech minulého století a od roku 2003 vyrábí multifunkční kloubové nakladače. Ke všem typům dodává firma samozřejmě také potřebné příslušenství.

 

Model 265 je nejlepším řešením pro toho, kdo potřebuje efektivní, agilní a menší víceúčelový stroj s upevňovacím zařízením v přední i zadní části. Uplatní se například při práci v úzkých ulicích, cestách, chodnících parkovištích a parcích měst. Ve srovnání s tradičními traktory jeho silná všestranná pracovní hydraulika umožňuje použít všechny možné nástavby, které hydrauliku vyžadují. Dokonce, i když se tento „univerzál“ zdá být malý, má na své poměry prostornou kabinu, která obsluze zajistí bezpečný provoz a efektivní použití.

Větší typy Wille 365 a 465 se využívají i pro nakládací práce. Díky perfektnímu technickému řešení je jejich obsluha velice jednoduchá a přináší uživateli adekvátní výsledky. Vzhledem k vysokému výkonu hydraulického systému je využití těchto strojů širší než u konvenčních minitraktorů, proto jsou vhodné například pro již zmiňované nakládací práce. Podniky služeb města a obcí určitě ocení i vysokou rychlost pojezdu.

Kloubové stroje Wille řady 665 velmi vhodně doplňují trh kolových nakladačů a traktorů. Vyznačují se značnou robustností a jsou vyrobeny pro nejnáročnější podmínky. Ideální jsou pro nasazení vyžadující značnou sílu. Průtok čerpadla hydrauliky činí 200 l/min.

Samozřejmostí je využití nástaveb, jako jsou například: rotační kartáč, zametač a vysavač listí, teleskopický a klasický pluh, lžíce s možností vysokovýklopu, dva druhy sypačů, vysokotlaké kropiče a čističe ve spojení s objemnou cisternou, různé druhy sekaček a v neposlední řadě také například pracovní plošina s dosahem až devět metrů. Dále je možné využít nosiče Wille jako klasický vysokozdvižný vozík. Některé aplikace jsou znázorněny na snímcích.*

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2018)

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down