15.03.2021 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výkonné a komfortní kolové rypadlo

Společnost Doosan přišla s novým pětitunovým kolovým rypadlem DX57W-7 splňujícím požadavky emisní normy Stage V. Nový je motor a mnoho funkcí pro větší komfort, pohodlí a konektivitu při zachování optimálního výkonu, životnosti a palivové účinnosti.

DX57W-7 disponuje v základu nejnovějším systémem DoosanCONNECT pro správu telematiky. K dalším standardním prvkům patří stereofonní systém v přístrojové desce a USB nabíječka. Mezi volitelné příslušenství se řadí nová kamera s 360o výhledem kolem stroje a ultrazvuková detekce překážek pro vyšší bezpečnost.

Dva rychlostní rozsahy

Volant je nastavitelný, polohu a úhel sedáku a konzol je možné upravit nezávisle na sobě. K pohodlí dále přispívá nastavitelné opěradlo standardně vyhřívaného sedadla a bederní opěrka.

DX57W-7 pohání motor Doosan D24 Stage V s výkonem 42,5 kW (57 k). Rypadlo nabízí dva rozsahy rychlosti pojezdu s maximem 30 km/h. Provozní hmotnost modelu, standardně v konfiguraci s jednotlivými pneumatikami a lžící objemu 0,175 m3, je 5,88 t. Volitelně je k dispozici verze se zdvojenými pneumatikami.

Široký rozsah použití

Kromě běžných zemních prací umožňuje vynikající stabilita a zvedací kapacita rypadla DX57W-7 použití pro nakládku, vykládku a přesun materiálu. Pro maximální bezpečnost je stroj kromě již uvedených prvků vybavený výstražným zařízením při přetížení a bezpečnostními ventily v hydraulických systémech výložníku a dozerové radlice.

Podvozek se skládá z pevného, svařovaného rámu, který zajišťuje vynikající odolnost. Díky trasám hydraulických vedení, ochraně převodovky a nápravám pro vysoké zatížení je tento typ podvozku ideální právě pro aplikace s využitím kolových rypadel.*

(Podrobnosti v Komunální technice 3/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down