Výkonná technika s výhodným financováním

Společnost AGROTEC a. s. má profesionální řešení pro zimní i letní údržbu měst, obcí, sportovních, rekreačních a průmyslových areálů, které bezvadně funguje. Nabízí neméně zajímavou „korálkovou“ formu financování.

Na sečení je k dispozici několik variant strojů podle velikosti ošetřovaných ploch a potřeby dalšího využití strojů.

Malé i větší soupravy

Nejmenším profesionálním řešením je traktor Boomer 25 s mezinápravovým plošným sečením Matev a v tříbodovém závěsu neseném koši na 650 l hmoty. Traktory mají hydrostatický nebo mechanický pojezd, mezinápravový a zadní vývodový hřídel, přední a zadní tříbodový závěs, několik okruhů hydrauliky. Jedná se o plnohodnotné traktory v malém vydání, který se jednoznačně liší od toho, co je na billboardech s cenou 60 000 Kč za „traktor“ neomaleně vydáváno.

Sečení Matev funguje velmi dobře. Hmotu můžete podle potřeby sbírat, nechat ji ležet v celém záběru sečení nebo ji řádkovat na jednu stranu. Výškový dosah koše je koncipován tak, aby dosáhl na klasickou „sedmitunku“. Ani s nejmenším traktorem se nedostanete všude. Budete-li chtít, aby obec vypadala opravdu pěkně, potřebujete člověka s ruční sekačkou. Ten může obsah sběrného koše vyklopit na přístupné místo pro Boomera, který hromádku sebere a na vlečku vyklopí.

Traktor lze vybavit předním tříbodovým závěsem, na který lze snadno osadit zametací kartáč. Ten může být doplněný o sběr kamenů nebo kropení. V zimě kartáč velmi dobře slouží pro odklízení sněhu nebo může být vyměněn za segmentovou radlici. Od firmy Matev je k dispozici pro tyto nejmenší traktory i rozmetadlo pro posyp chodníků a vozovek.

Příklad financování

  1. V prosinci 2016 pořizujete traktor Boomer 25 v akčním balíčku „Pohodové sečení“ se středovým sečením a sběracím košem v ceně 599 000 Kč s DPH. V roce 2016 tak zaplatíte jen 59 900 Kč akontaci.
  2. Je začátek roku 2017, řádně jste zaplatili první splátky ve výši 8 299 Kč/měsíc a napadl sníh, který potřebujete uklidit, takže si pořídíte čelní hydrauliku, zametací kartáč a rozmetadlo v ceně 179 080 Kč s DPH. Nemusíte nic dokládat, prostě se pouze rozhodnete, zda si splátky adekvátně navýšíte nebo prodloužíte.
  3. Přichází červenec 2017, při sečení trávy na návsi je vám vedro a jste zaprášení, takže si pořídíte kabinu s klimatizací za 173 030 Kč. Znovu nemusíte nic dokládat, prostě se pouze rozhodnete, zda si splátky adekvátně navýšíte nebo prodloužíte.
  4. Blíží se konec roku 2019, stále si řádně plníte své povinnosti plynoucí z úvěrové smlouvy, a tak máte k dispozici posledních 179 700 Kč s DPH na nákup další výbavy traktoru. Vyberete si čelní nakladač, mulčovač, vozík, štěpkovač…? Je to jen na vás.

Ing. Aleš Petr, AGROTEC, a. s.

Foto archiv firmy

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down