Výkonná manipulační technika šetrná k přírodě

Vidíme TO všude kolem nás, jenom si TO neuvědomujeme a bereme TO už jako naprostou samozřejmost. Tím slůvkem „TO“ mám na mysli nepřetržitý přesun různých věcí z místa na místo. Vše, co potřebujeme, musíme někde vzít a následně přesunout na konečné místo určení.

Zaměřím-li se na loňský prosincový zasněžený den, je i úklid bílé nadílky vlastně přesunem hmoty z místa na místo. Sníh musíme odhrnout mimo komunikace a chodníky, posypový materiál je zase nutné přemístit ze skladu na komunikace. V letním období zase nakládáme a přemisťujeme posekanou trávu, větve, odpady, opravujeme veřejné osvětlení, kde opět musíme dopravit – zvednout technika až k lampě veřejného osvětlení. K tomu nakládáme a přesouváme různá lešení, zábrany a podobně.

Kam tím směřuji? Samozřejmě k nabídce společnosti CIME, s. r. o. Byla založená v roce 1994 a od té doby se vyprofilovala kromě jiného také na specialistu v oblasti nakládací techniky. Nabízí spolupráci při hledání řešení ve městech, obcích, skládkách odpadu, údržbě komunikací – zkrátka všude tam, kde je potřeba s čímkoli manipulovat.

Firma CIME dnes nabízí čtyři významné značky nakládací techniky. Tři z nich mají v katalogu dokonce stroje s motory s omezenou produkcí výfukových plynů.

Čelní traktorové nakladače MX

Teleskopické nakladače MERLO

Kloubové nakladače Schäffer

Kloubové nakladače a bagry Hyundai

Miroslav Mikulič, CIME, s. r. o.

(Podrobnosti v Komunální technice 1/2023)*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down