22.06.2017 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vydatný mix stálic i nových produktů

Jedenadvacet let již působí na trhu firma Agrotest Jičín, a. s., dodavatel traktorů, zemědělských strojů, náhradních dílů, zahradní mechanizace, nářadí, ložisek, olejů, akumulátorů, gufer a dalšího spotřebního materiálu.

Agrotest Jičín otevírá své dveře dokořán pravidelně každý rok a zve do svého areálu dodavatele a stávající i budoucí zákazníky, jimž prezentuje pokud možno celý sortiment zboží a služeb. Nejinak tomu bylo letos v květnu, kdy prošla branami podniku více než stovka zájemců.

„Jsme ryze česká firma s devíti zaměstnanci, z nichž dva působí v servisu. V poslední době se nejvíc zaměřujeme na komunální a zahradní techniku. V našem sortimentu dominují žací traktory se sběrem Starjet a Challenge a dále samojízdné mulčovače Goliath z produkce firmy Seco GROUP, která má výrobní prostory rovněž v Jičíně. Ročně prodáme této techniky zhruba 150 kusů s naprostou dominancí strojů se sběrem posekané hmoty. Výrobky společnosti Seco GROUP tak tvoří zhruba jednu čtvrtinu našeho obratu,“ prozradil nám úvodem předseda představenstva akciové společnosti Agrotest Jičín Jan Soukup.

Z dalších strojů byly na dnech otevřených dveří k vidění traktory různých značek. Nechyběly menší žací stroje hobby kategorie Hecht nebo široký sortiment zahradní techniky Gardena. V drtivé většině profi nářadí zastupovaly značky Proteco, Albrecht, Proma, Makita, Granit a Kramp. K tomu přistupovaly kompresory, oleje, autokosmetika či akumulátory Sznajder. Firma se zabývá také distribucí technických plynů, přičemž v oblasti zastupuje společnost Linde. Nedílnou součástí portfolia je rozsáhlý sortiment náhradních dílů pro zemědělce a opravárenské podniky.*

(Podrobnosti v Komunální technice 6/2017)

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down