27.10.2020 | 07:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vydařené trio akcí pod nebeskou střechou

Na trojici prezentačních akcí techniky si mohli smlsnout ti, kdo zavítali v půli září do Neplachova. Pro zemědělce, zástupce komunální sféry, stavebních firem a další zájemce připravila akciová společnost GARNEA ve spolupráci s firmou Y-CZ pestré defilé strojů.

Návštěvníci Neplachova se mohli těšit hned na tři tematicky zaměřené segmenty: 1. zemědělskou techniku zahrnující kompletní portfolio traktorů Deutz-Fahr, strojů na zpracování půdy Kuhn a manipulátorů Bobcat, 2. stavební stroje Doosan – pásová a kolová rypadla, kolové nakladače, nejnovější dampr, technika s motory Stage V nebo nový zametací nástavec finské výroby Trombia (informovali jsme o něm kromě jiných i v minulém vydání KT) v agregaci s kolovým nakladačem a 3. prezentaci ucelených řad traktorů značek SAME, Lamborghini a Yanmar z koncernu SAME Deutz-Fahr Group (SDF), kterou si vzala za své dovozní a servisní firma Y-CZ.

Stálice i novinky

„Těší mě, že jste si v tomto pěkném počasí, plné sezóně i současné poněkud divoké době udělali čas na cestu do Neplachova a celý pořadatelský tým vám děkuje za důvěru. Připravili jsme spoustu strojů včetně mnoha novinek. Program je poměrně volný s několika body právě v podobě představení nejdůležitějších z nich. Jako výhradní zástupci pro stavební a manipulační techniku Doosan v České republice jsme měli možnost přivézt do Neplachova jako jedni z prvních u nás stroje nové generace této značky, konkrétně kolový nakladač a bagr. Nebude chybět představení komunální techniky, především traktorů různých značek, výkonů a stupňů výbavy,“ přivítal hosty předseda představenstva společnosti GARNEA Ing. Václav Baštýř a doplnil:

„Ke strojům jsou samozřejmě k dispozici odborníci, kteří vše, co budete potřebovat, vysvětlí. Letos jsme akci pojali poněkud jinak a ze známých důvodů pro její konání zvolili výhradně venkovní prostory. Připravili jsme pro vás takovou malou Zemi živitelku. Je na každém, aby si prohlédl to, co ho zajímá, zeptal se na podrobnosti a posoudil, jak se nám akce podařila.“*

(Podrobnosti v Komunální technice 10/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down