30.12.2019 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vstříc podzimu s novým střediskem

V polovině září otevřela společnost Bobcat CZ, a. s., dveře svého nově zrekonstruovaného prodejního a servisního střediska v Litovli a současně tady uspořádala dny otevřených dveří.

Jedná se již o desátou provozovnu v ČR, kde mohou zájemci využít všech služeb společnosti. Kromě zástupců výrobce techniky Bobcat přijela početná suita zákazníků a novinářů.

Otevřením moderní a kvalitně vybavené provozovny v „zemědělské“ lokalitě splnila společnost další slib svým zákazníkům, tedy vybudovat zde silné zázemí pro prodej a servis zejména teleskopických manipulátorů, být klientům vždy po ruce po stránce dostatečně široké nabídky strojů a příslušenství Bobcat, servisních služeb a dostupnosti náhradních dílů, tak i možností pronájmu.

Středisko vzniklo rozšířením a rekonstrukcí původní opravárenské haly na pozemku o rozloze 3907 m2 s investicí více než 17,5 milionu korun. Skládá se z dvoupatrové administrativní budovy a skladu náhradních dílů o rozloze 230 m2 a z provozně-dílenské části, která zaujímá plochu 300 m2. Jsou zde kancelářské prostory se sociálním zázemím pro zaměstnance i dostatečné dílenské a skladovací prostory nejenom pro náhradní díly, nové a použité stroje, ale i pro půjčovnu.

(Podrobnosti v Komunální technice 12/2019)

Na akci nechyběly ukázky smykem řízených nakladačů a minibagrů Bobcat včetně příslušenství a byla předvedena nová řada teleskopických manipulátorů určených pro práci v zemědělství. Zkrátka – dny otevřených dveří v Litovli se nesly v duchu příjemné atmosféry, bohatého a pestrého programu, navíc v roce kdy si Bobcat připomíná 61 let působení na trhu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down