Všestranné traktory pro všemožné práce

Značka CASE IH není v segmentu komunálních traktorů nováčkem. Již několik let pomáhají tyto červené stroje ze sousedního Rakouska, z města St. Valentin, při údržbě obcí, silnic, dálnic nebo při práci v lese a v různých odvětvích průmyslu.

K nejčastěji využívaným traktorům značky CASE IH v komunálním odvětví patří dlouhodobě modely řady FARMALL A a C. Oblíbené jsou pro svou jednoduchost, minimální provozní náklady a kompaktní rozměry. Následují silnější modely LUXXUM a MAXXUM s výkonem až 175 koní. Vhodné jsou především pro osazení těžšími příkopovými rameny nebo sněžnými pluhy.

Novou modelovou řadu značky CASE IH, určenou také pro komunální nasazení, reprezentuje traktor VESTRUM CVXDrive. Nová řada zahrnuje čtyři modely s výkonem od 100 až po 140 koní. Každý traktor si zachovává kompaktní rozměry a i se čtyřválcem pod kapotou má krásný zvuk.

VESTRUM CVXDrive má čelní tříbodový závěs a přední vývodový hřídel. Tuto výbavu ocení ten, kdo ho využije při agregaci s mulčovačem nebo jiným nářadím vyžadujícím pohon od vývodového hřídele. Zejména v komunálním sektoru bývá častější montáž přední rychloupínací desky pro rychlé nasazení například podsvodidlové sekačky nebo sněžného pluhu.

Na snímcích je VESTRUM CVXDrive v agregaci s přední šípovou radlicí UP 29 se šířkou záběru až 2,8 m a zadním samonakládacím sypačem s diskem TS 2000D od společnosti MTM Tech. Pohon je řešený od hydromotoru. Objem násypky činí 1870 litrů, šířka rozmetání posypového materiálu se pohybuje v rozmezí od dvou do šesti metrů.

S firmou MTM Tech se značce CASE IH, potažmo jejímu výhradnímu zástupci na českém trhu, společnosti AGRI CS, v posledních letech daří dodávat na míru zákaznickým potřebám upravené traktory, a to i v sériích o několika kusech.

Pro více informací – nejenom o nových modelech traktorů VESTRUM CVXDrive – můžete navštívit web výhradního dovozce, firmy AGRI CS: www.agrics.cz. Letos bude v České republice k dispozici dvanáct předváděcích traktorů této značky. V případě zájmu o vyzkoušení kontaktujte autorizovaného prodejce techniky CASE IH.

Ondřej Adamčík, AGRI CS a. s.

Foto archiv firmy

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2020)*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down