18.06.2015 | 03:06
Autor:
Kategorie:

Na Komunálním safari se slavily kulatiny

Dvacet let existence na českém trhu oslavila v polovině června uspořádáním dalšího ročníku Komunálního safari ve Dvoře Králové nad Labem společnost Simed. Tentokrát zdaleka nešlo o tradiční výstavu s prezentací novinek, i když ani ty letos nechyběly. Připravený program byl průřezem dvacetiletím vývoje firmy, která postupem času slavila a slaví úspěchy i na zahraničních trzích.

Reminiscence uplynulých dvaceti let byla dobrou příležitostí k připomenutí zásadních milníků, které ovlivnily vývoj firmy a formovaly její bohatý výrobní program. A s gratulací přišli též obchodní partneři, bez kterých by se úspěšný výrobce zřejmě nemohl obejít. Kromě produktů pořádající firmy Simed se tak mohli návštěvníci seznámit s podvozky a nosiči, které mají ve své nabídce například společnosti Auto SAS, Kis plus, Nilfisk, Hanes, k vidění byly podvozky Mitsubishi Fuso a další.

K dobré náladě návštěvníků akce doprovázené kvalitním občerstvením a tentokrát i hezkým počasím přispělo odpolední vystoupení Banjo bandu Ivana Mládka se všemi jeho protagonisty.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2015.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down