Víceúčelový kompaktní stroj Multihog CV: pracant pro všechna roční období

Při vývoji techniky Multihog vždy byla a je prioritou obsluha. Proto konstruktéři navrhli kabinu, která je nejpohodlnější ve své třídě. Ostatně všechno okolo Multihogu bylo navrženo tak, aby byl pracovní den efektivně využit a ovládání stroje bylo tak jednoduché, jak je to jen možné.

To je jeden z mnoha důvodů, proč jsme se ve společnosti MANATECH CZ rozhodli tyto stroje na trhu v Česku nabízet.

Komfortní ovládání, jednoduchá obsluha

Zametač Multihog CV 350 (foto) je k dispozici ve dvou modelech o celkové hmotnosti 3500 nebo 4000 kg. Velký důraz je kladen u obou modelů na bezpečnost a komfort obsluhy. Odpružení stroje je plně nezávislé a tlumiče najdeme na každém kole.

Důležitým poznávacím znamením strojů Multihog je neuvěřitelně jednoduchá a komfortní obsluha. Přepnutí z režimu jízdy do režimu zametání a zpět se uskutečňuje pouhým zmáčknutím jednoho tlačítka.

Všechny funkce zametače se ovládají z plovoucí ergonomicky tvarované opěrky paže, která se pohybuje s obsluhou. Každý kartáč se ovládá nezávisle prostřednictvím miniaturního joysticku, a tak bychom mohli pokračovat.

Stroj Multihog CV 350 je vybavený nejenom výkonnou klimatizací pro komfort v kabině, ale i vysokovýkonným chlazením pro práci v horkých klimatických podmínkách. Díky systému chladičů dokáže bez problémů pracovat při teplotě až do 50° C!

(Celý příspěvek vyšel v Komunální technice 6/2024)*

MANATECH CZ, foto archiv firmy

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down