07.01.2019 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Víceúčelové nakladače v několika verzích

Nasazení víceúčelových strojů je stále populárnější. Možnost celoročního nasazení přináší efektivnější využití investic do pořizované techniky. Společnost KOMATEC s. r. o. nabízí hned několik typů víceúčelových strojů. Patří mezi ně kompaktní kloubové nakladače a smykové mininakladače značky CAST.

Kompaktní multifunkční kloubové nakladače CAST jsou nejen všestrannými pomocníky při manipulaci s různými druhy materiálu, ale zároveň najdou své uplatnění při letní a zimní údržbě komunikací a zeleně.

Na upínací desku teleskopického výložníku je možné agregovat adaptéry podle potřeby uživatele. Kromě běžných adaptérů, jako jsou paletizační vidlice nebo lopata na sypký materiál a zeminu, lze zvolit z rozsáhlé nabídky žacích a mulčovacích strojů pro údržbu zeleně v parcích a na ostatních travnatých plochách. Zároveň je možné stroj vybavit radlicí na sníh, zametacím kartáčem pro zimní a letní údržbu komunikací nebo sněhovou frézou pro zvládnutí sněhových kalamit. V období, kdy není stroj využívaný pro údržbu zeleně a komunikací, je možné stroj vybavit podkopovým bagrem, půdním vrtákem, bouracím kladivem a s jeho pomocí vykonávat drobné až středně velké stavební a údržbové práce.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2019.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down