25.06.2017 | 10:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vhodné řešení pro každého zákazníka

Lze říci, že Fuso Canter je s více než 150 000 prodanými vozy ročně světovým bestsellerem divize Daimler Trucks. Zákazníci po celém světě na těchto vozidlech oceňují nejen vynikající hospodárnost a mimořádný komfort, ale i rozmanitost nabídky.

Fuso Canter spolehlivě slouží v rozdílných provozních a mnohdy v extrémně náročných podmínkách. Jedná se o robustní a odolné užitkové vozidlo pokrývající spektrum celkové hmotnosti od 3,5 do 8,5 t. Varianta 7,5 t má největší užitečné zatížení ve své třídě a činí 5020 kg pro nástavbu a náklad.

Canter jako jediný vůz své kategorie nabízí přímo z výroby dvě různé šířky kabiny: C-Serie Comfort 1995 mm a S-Serie Standard 1695 mm. Obě jsou vybaveny sedadlem řidiče (u komfortní kabiny odpruženým) a dvěma sedačkami pro spolujezdce. Dvojkabina je k dispozici v 3,5t i 7,5t variantě i ve verzi 4 x 4.

Spolupráce s českými dodavateli

Značka FUSO spolupracuje s nejlepšími převážně českými nástavbáři. U pracovních plošin je nejčastějším partnerem firma Plošiny Rybáček s. r. o., která patří k největším dodavatelům těchto produktů na českém a slovenském trhu. Dlouhodobá spolupráce s jedním dodavatelem přináší mnoho výhod i konečnému zákazníkovi, protože kombinace daných plošinových nástaveb a podvozků FUSO Canter je již osvědčeným a lety prověřeným řešením. Uživatelé rovněž ocení provázanost servisu nástavby a podvozku.

Nejčastěji prodávanou plošinou je nástavba CELA DT25 nebo DT21 s pracovním dosahem 25 m, resp. 21 m na podvozku Canter 7C15 nebo Canter 6C18 4 x 4. Jedná se o jedinou nástavbu na trhu, která umožňuje zajistit optimální rozvržení hmotnosti na jednotlivé nápravy a maximálně tak využít jízdní vlastnosti podvozku.

Na závěr horká novinka: na podvozky FUSO Canter lze namontovat nástavbu autojeřábu s nosností až 2500 kg od uvedeného dodavatele, a to vše o celkové hmotnosti do 3500 kg. V současné době se jedná o nejvýkonnější autojeřáb na světě montovaný na podvozky o celkové hmotnosti do 3500 kg.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down