29.03.2023 | 09:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh NUFAM 2023 míří k rekordu

Veletrh užitkových vozidel na výstavišti Messe Karlsruhe se bude konat od 21. do 24. září. Trend je jasný: půjde o největší veletrh NUFAM v jeho historii.

Šest měsíců před veletrhem je již 85 procent dostupné plochy pro stánky rezervováno. S kapacitou 50 000 metrů čtverečních haly a dalšími 30 000 metry čtverečními volné venkovní a speciální výstavní plochy se návštěvníkům představí ucelená nabídka ve všech hmotnostních třídách a třídách vybavení. K tomu patří i prezentace vystavovatelů s širokou nabídkou vozidel a rozšířená nabídka zkušebních jízd pro návštěvníky.

Elektropohony, vodík a syntetická paliva

Jedním z ústředních bodů veletrhu NUFAM 2023 bude téma alternativních pohonů. „Jsme rádi, že na veletrhu NUFAM 2023 můžeme poprvé přivítat řadu klíčových hráčů na poli infrastruktury pro alternativní nabíjení. Patří mezi ně výrobci vodíkových čerpacích stanic a elektrických dobíjecích stanic. Tématem však budou i syntetická paliva. Na veletrhu užitkových vozidel tak bude k vidění celé spektrum různých forem energie," říká Jochen Bortfeld, vedoucí projektu NUFAM ve společnosti Messe Karlsruhe.

Záštitu převzaly spolkové a zemské vlády

Význam veletrhu NUFAM 2023 jasně dokládá skutečnost, že záštitu nad veletrhem užitkových vozidel převzala spolková vláda i spolková země Bádensko-Württembersko. Ministr dopravy Bádenska-Württemberska Winfried Herrmann se během zahájení veletrhu 21. září zúčastní panelové diskuse na téma "Klimaticky neutrální doprava na silnicích".

NUFAM - veletrh užitkových vozidel

NUFAM je předním veletrhem v oblasti užitkových vozidel a spojuje současné technologie s koncepty mobility budoucnosti. Vystavovatelé představí celou škálu nabídky oboru: vozidla všech hmotnostních tříd, e-mobilitu, alternativní pohony a hybridní systémy, nástavby a přívěsy, jeřáby a zdvihací zařízení, pneumatiky, díly, příslušenství, vybavení a zařízení dílen, řešení pro digitální služby a telematiku i služby. NUFAM jako prvotřídní oborové setkání pro navázání osobních kontaktů nabízí odborné dny zaměřené na telematiku, dílny, komunální vozidla a zajištění nákladu, jakož i přednášky a diskusní kola na aktuální oborová témata. Pro odborné návštěvníky je veletrh NUFAM důležitou platformou pro investiční rozhodnutí.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down