23.04.2018 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh IFAT nabírá na síle

Více než tři tisícovky vystavovatelů z 60 zemí, 140 000 návštěvníků ze 170 států celého světa. Dvě nové haly, celkem již 18, celková výstavní plocha 260 000 m2. K tomu česká stopa v podobě půlsta expozic na 1700 m2.

Tolik ve stručnosti ke dvacátému ročníku veletrhu pro vodní hospodářství, odpadní vody, odpad a suroviny IFAT 2018, který se uskuteční 14. až 18. května na výstavišti v Mnichově.

Haly s inovacemi

V souvislosti s expanzí veletrhu dojde k přeuspořádání jednotlivých hal. Sekce vody bude zabírat západní haly stejně jako venkovní prostor severně od haly C. Recyklace a komunální technologie obsadí haly na východě i sousední venkovní prostory F7 a F8.

Stefan Rummel, výkonný ředitel společnosti Messe München, je přesvědčen, že díky tomuto jasnému tematickému rozdělení se návštěvníci nejenom lépe zorientují, ale budou schopni se efektivněji setkávat s vystavovateli. Navíc díky rozšíření se může veletrhu zúčastnit i více firem.

Témata pro budoucnost

IFAT se tradičně zaměřuje na budoucnost. Letos to bude například udržitelnost v silniční výstavbě. Speciální výstava bude patřit procesům a strojům, které šetří zdroje, i trvanlivým materiálům pro výstavbu silnic. Projektová manažerka veletrhu Silvia Fritscherová podotýká: „Posilujeme současná a budoucí trendová témata v průmyslu. Pro přední světový veletrh je to nezbytný krok.“

Portfolio výstavy pokrývá celý řetězec silniční výstavby od rekonstrukcí přes přípravu a využití stavebních materiálů až po jejich využití. Soustředí se na aspekt udržitelnosti. Silvia Fritscherová pokračuje: „Výstava vytváří přidanou hodnotu pro místní účastníky. Samozřejmě oslovujeme další stavební firmy, inženýrské kanceláře a subjekty zabývající se výstavbou silnic.“

Nebude chybět voda

Poskytování cenově dostupné pitné vody nejvyšší kvality je jedním z nejdůležitějších úkolů vodárenství. Předpokladem jsou neustálé inovace, které dlouhodobě zajišťují vysoký standard oboru. Současný vývoj v oblasti výroby a distribuce pitné vody proto bude součástí veletrhu IFAT 2018.

Veškerý návštěvnický servis, zajištění zvýhodněných vstupenek, ubytování a možnost zúčastnit se organizované cesty na veletrh či zajištění cesty na klíč pro firmy najdete na adrese: www.expocs.cz. Aktuální seznam vystavovatelů je na www.ifat.de.

*

(Podrobnosti v Komunální technice 4/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down