28.05.2020 | 10:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Veletrh GaLaBau bude v původním termínu

Od 1. 9. 2020 se mohou v Bavorsku opět konat veletrhy. Proto se na výstavišti v Norimberku uskuteční také mezinárodní veletrh zahradní a krajinářské tvorby, stavby dětských, sportovních a golfových hřišť GaLaBau, a to v naplánovaném termínu 16. až 19. 9. 2020.

Přípravy této prestižní akce pokračují v pozitivním duchu a počet přihlášených vystavovatelů kladný vývoj jen potvrzuje. V současné době přicházejí další dobré zprávy spojené s otevřením restaurací, hotelů a hraničních přechodů.

Organizátor – NürnbergMesse GmbH nebere zdraví vystavovatelů a návštěvníků na lehkou váhu. Proto intenzivně pracoval na vytvoření konceptu podmínek a pravidel pro bezproblémový průběh veletrhu. Během akce budou platit hygienická a bezpečnostní opatření jako například nošení roušky, odstupy, regulace počtu návštěvníků, prodej vstupenek online, bezkontaktní platby, kompletní registrace účastníků pro případné dohledání kontaktů a podobně.

Důležité je, že branže nebyla „koronakrizí“ tolik zasažena, jako tomu bylo u ostatních odvětví. Osobní setkání na veletrhu a výměna informací je pro firmy stále velmi důležitá. Dokládá to značný zájem ze strany vystavovatelů a odborných návštěvníků, aby se veletrh GaLaBau 2020 uskutečnil. Seznam všech vystavovatelů a produktů naleznete na www.galabau-messe.com/en/ausstellerprodukte/exhibitorlist.

Aktuální informace najdete na: www.galabau-messe.com/measures, pro vystavovatele na: www.galabau-messe.com/de/aussteller/faq. V případě zájmu o podrobnosti kontaktujete oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR, PROveletrhy s. r. o. info@proveletrhy.cz.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down