Veletrh FORST live Nord nově v severoněmeckém Soltau

Třetí ročník mezinárodní přehlídky lesnické techniky, obnovitelných energií a outdooru se stěhuje z Hermannsburgu do lepších prostor v Heide Park Resortu v Soltau. Zájemci zde budou moci obdivovat stroje v akci od 7. do 9. září 2012.

FORST live Nord, mezinárodní přehlídka lesnické techniky, obnovitelných energií a outdooru, změnila místo konání. Poprvé se veletrh uskuteční na výstavišti Heide Park Resortu v Soltau.
Na 3. FORST live Nord očekává pořadatel Harald Lambrü na 150 vystavovatelů a deset tisíc návštěvníků. Se změnou místa konání dojde oproti předchozím dvěma ročníkům v Hermannsburgu k řadě vylepšení. Výstaviště bezprostředně sousedí se známým parkem, vyznačuje se výbornou infrastrukturou a s 30 tisíci m2 poskytuje ideální podmínky pro předvedení strojů na volném prostranství, kterými se FORST live vyznačuje. K dispozici je dále masivní výstavní hala s 2500 m2. Podmínky pro vystavovatele a návštěvníky zůstávají nezměněny. Ubytovací zařízení přímo v parku navíc nabízejí možnost přenocování v bezprostřední blízkosti výstaviště.
V centru zájmu mezinárodní přehlídky stojí prezentace nejmodernější lesnické techniky napříč zpracovacím procesem dřeva. Mnoho štěpkovačů, drtičů, motorových pil, vyvážecích vleků, harvestorů, forwarderů a traktorů bude během tří veletržních dní k vidění v akci. Další důležitou roli hrají na odborném veletrhu obnovitelné energie. Předvedena bude nejnovější technika z oblasti bioplynových zařízení, kotlů na pelety i dřevo a sluneční energie.
Na FORST live Nord si na své přijdou také milovníci přírody, lovu, psů a koní, na které bude čekat široká nabídku oděvů, vybavení, loveckého náčiní a jezdeckého zboží.
Novinkou na FORST live Nord bude tříhodinová přednášková sekce 7. září, při níž přijdou na řadu témata jako rozvojové tendence ve venkovském prostoru, teplo ze vzdálených zdrojů, energetická efektivita nebo lov.

Další informace na www.forst-live.de a na info@naveletrh.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *