24.05.2017 | 08:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ve znamení VENI, VIDI, VICI…

Firmu Auto SAS s. r. o. z východočeského města Solnice není nutno podrobně představovat. Dlouhodobě se objevuje v periodikách souvisejících s komunální technikou a každoročně pořádá ve svém areálu pro stávající i nové zákazníky oblíbené prezentační dny. Jejím hlavním cílem je, aby klient odcházel s pocitem Julia Caesara.

Na prezentačních akcích se návštěvník seznamuje s nabízenou technikou a službami na vlastní oči a popřípadě si může stroje vyzkoušet. Hosté předváděcích dnů si odnášejí informace nejen o nákupu, ale o technických a výkonnostních parametrech stroje, způsobech jeho používání a dalších možných aplikacích, leccos se dozvědí o obsluze i servisním a materiálním zajištění.

Každoročně, tedy i letos, se Auto SAS snaží představit svým hostům něco nového, další možnosti využití již existujících modelů, nebo rozšiřuje nabídku do dalších oblastí, které s komunální technikou souvisejí. Díky takovémuto přístupu je jméno Auto SAS známé nejen v České republice, ale i u našich sousedů za hranicemi.

Největší prezentací firmy je pak každodenní práce celého jejího týmu, který svou aktivní činností ve všech směrech zajišťuje prodej, služby, náhradní díly, informovanost, poradenství, školení… Auto SAS zastupuje ve východních Čechách značku komunálních vozidel Multicar, úklidové techniky Hako, nástaveb SIMED, komunální techniky Laski, zahradní a zemědělské techniky DAKR.

Novinkou letošního roku je zastoupení pro značku Spider v Královéhradeckém a Pardubickém krajích. Když se řekne Spider, vybaví se většině populace nejen pavouk, ale také jemu velice podobná svahová sekačka. Tato technika na dálkové ovládání již pronikla do našeho povědomí. Je široce využívaná nejen na tuzemském, ale také na zahraničních trzích. Sekačky jsou dodávány v několika velikostech podle potřeb a využití provozovatele.

Zájemci mohou do Solnice přijet „jen tak“ nebo navštívit další předváděcí dny, které se uskuteční v areálu společnosti Auto SAS ve dnech 30. a 31. května 2017. Bližší informace na internetové adrese www.autosas.cz.*

(Podrobnosti v Komunální technice 5/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down