04.11.2022 | 09:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Ve Vinoři zahájil provoz nový moderní showroom

Začátkem října zahájila akciová společnost STROM Praha v Praze 9 – Vinoři provoz svého nového showroomu zaměřeného na prodej a servis zahradní a komunální techniky i techniky vhodné pro údržbu sportovišť a golfových hřišť. Moderní prostory tak nahradily dosavadní působiště v Praze – Horních Počernicích, kde středisko prodeje a servisu fungovalo od roku 2008.

„O změně adresy jsme uvažovali několik let, a když se ve Vinoři, kde dlouhá léta sídlí vedení naší firmy, uvolnily vhodné prostory, bylo rozhodnuto. Novému modernímu showroomu uvolnil místo dosavadní sklad náhradních dílů pro zemědělskou techniku, kterému stávající kapacita již nestačila, a tak se přestěhoval do většího. Dostali jsme se tak blíže centrále, navíc nás mohou navštívit i uživatelé, jejichž prioritním zájmem je zemědělská technika. Ale na své si přijdou především zástupci obcí, komunálních služeb, správci sportovišť a průmyslových areálů i majitelé zahrad. Po zahájení provozu jsme zorganizovali týden otevřených dveří, abychom pronikli i do povědomí občanů Vinoře a okolí, kteří si v naší nabídce určitě také vyberou. Základem sortimentu jsou produkty techniky John Deere, které vhodně doplňují další špičkové značky Sabo, Matev a Milwaukee,“ říká vedoucí divize společnosti STROM Praha Vojtěch Sopoušek.

 

Vybranou techniku lze i předvést

Koncept nového showroomu vychází z vysokých standardů nastavených řešením prostor určených prodeji osobních automobilů. „Chtěli jsme, aby nové prostory zákazníkům nabídly moderní designové prostředí, kde se budou cítit jako doma. Ve spolupráci s architektem se nám to, doufám, podařilo a prostředí odpovídá kvalitě nabízené špičkové techniky. Návštěvníci showroomu si mohou prohlédnout stroje od každé sekce nabízeného sortimentu, k prezentaci využijeme i prostory před budovou. Také jsme navázali spolupráci s místním golfovým klubem, jehož plochy můžeme případně využít k předvedení techniky v praktických ukázkách. Co se týče zázemí, udělali jsme velký krok dopředu,“ popisuje Vojtěch Sopoušek.

 

Na prodej navazuje servis

Na řešení moderních prostor showroomu přímo navazuje i servisní zázemí. I to by mělo být na vyšší úrovni než dosud. Má nově oddělená vjezdová vrata pro jednotlivá servisní stanoviště, k dispozici je brusírna i mycí linka, takže stroje opouštějí servis jako ze škatulky. „Nová brusírna je nedílnou součástí servisního střediska, do jehož kompetence spadá péče o vřetenové sekačky a další podobnou techniku. Broušení vřeten zajišťujeme pro celou Českou republiku. Firemní dodávka je v terénu každý den, takže komponenty sveze k nám a po nabroušení je opět rozveze na jednotlivá střediska. Naše servisní středisko zaměstnává čtyři servisní techniky s vedoucím, pracovníka starajícího se o distribuci náhradních dílů a specialistu na péči o golfovou techniku. K dispozici jsou dva vybavené servisní vozy, takže běžné opravy a pravidelnou údržbu zajišťujeme přímo na místě. Pokud je třeba většího servisního zásahu, využíváme na svoz strojů třech vleků. Zavedený systém prakticky kopíruje prověřené praktiky a standardy servisu u velké zemědělské techniky. V brzké době nás čeká i širší zavádění principů telematiky, takže stroje budou pod stálou kontrolou,“ vysvětluje vedoucí střediska a prodejce golfové, komunální a zahradní techniky Lukáš Hradecký.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down