Vážení čtenáři, milí inzerenti,

podzim se co nevidět přehoupne do své druhé poloviny a než se nadějeme, předá žezlo zimě. Brzy si budeme muset začít zvykat psát rok 2011, v němž oslavíme půlkulatý pátý ročník měsíčníku Komunální technika. Ani se tomu nechce věřit, ale první číslo tohoto periodika, které se pevně uchytilo na trhu, vyšlo v lednu 2007.

Jak jste jistě podle obrázku postřehli, tentokrát k vám nepromlouvá šéfredaktor Ing. Roman Paleček, ale já. Trochu se stydím, protože nejsem zvyklý hřát se na výsluní úvodníků, a proto je mi lépe v zákulisí. Dnešní potřeba sdělit vám několik důležitých informací mě však tlačí z ilegality do světel ramp.

Není novinkou, že akcí týkajících se komunální techniky bylo letos habaděj. Nejsem sám, komu přijde na mysl, že jich – především od jara do časného podzimu – stále přibývá. Některé se (nechce se mi věřit, že záměrně) dokonce termínově překrývají a není v silách jedince navštívit všechny. My v redakci se o to s vypětím sil snažíme, abychom vám poskytli co možná nejširší informační servis. Škoda, že se nedozvíme zdaleka o všech veletrzích, výstavách či „obyčejných“ předváděcích akcích. Přitom stačí tak málo.

První a nanejvýš aktuální možností, jak oznámit světu konání jakékoliv akce z oboru, je její prezentace v právě připravovaném nástěnném komunálním kalendáři formátu A2 na rok 2011 (pro připomenutí viz obrázek kalendáře na letošek), který vyjde jako příloha lednového vydání Komunální techniky, jež obdrží předplatitelé hned zkraje příštího roku. Stačí poslat do půli listopadu na e-mailovou adresu jan.kroupa@agroweb.cz termín, název, místo konání a kontakt na pořadatele příslušné akce a my ji rádi v kalendáři uveřejníme, a to bezplatně.

V komunálním kalendáři bude jako obyčejně vyhrazeno místo i na placenou firemní prezentaci, přičemž podmínky se oproti rokům minulým nemění. Máte tak jedinečnou příležitost, která se bude opakovat až za rok, se na ploše inzertního pole 74 x 40 mm (š x v) zviditelnit za 4000,- Kč. Pak budete moci po celý příští rok spokojeně viset na stěnách a tím pádem i očích svých zákazníků. Nepošlete-li hotové tiskové podklady, jsme připraveni inzerát vyrobit zdarma v našem grafickém studiu. Uzávěrka pro dodání podkladů je také polovina listopadu 2010.

Druhou, v tomto případě kontinuální eventualitou, je otevřít si naše internetové stránky www.komunalweb.cz a termín, místo a kontakt na pořadatele akce tam podle jednoduchého návodu zadat. To samé platí o vložení firemních údajů do příslušné sekce Portálu komunální techniky nebo v případě nabídky či poptávky do kolonky Burza umístěné na horní liště. Tato prezentace je znovu gratis a ruku na srdce: kdo vám dá dnes něco zdarma? Pro pořádek nutno dodat, že komerční prezentace na našem webu formou bannerů je již zpoplatněná a podrobnosti rád sdělím. Není-li vám cokoliv jasné, neváhejte mě kontaktovat.

Sice brzy, ale přeci, vám přeji pevné nervy v hektickém konci roku, příjemné prožití svátků a hodně zdraví, osobních a pracovních úspěchů v roce 2011. A co nejméně dnů pod psa!

 

Jan Kroupa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *