Vážení čtenáři,

opět se nekompromisně přiblížil konec kalendářního roku a my prosincovým číslem završujeme již šestý ročník vydávání časopisu Komunální technika.

Díky jeho měsíční periodicitě by se dalo říci, že v redakci žijeme systémem od uzávěrky k uzávěrce. A tento koloběh je vlastně neměnný. Po jarním přívalu předváděcích akcí a výstav přichází v období prázdnin přeci jen o něco klidnější léto, aby jej záhy vystřídala podzimní porce prezentací. Po té by měl následovat zimní spánek, leč není tomu tak a vzhledem ke zmíněné periodicitě tomu tak ani být nemůže a nesmí. Na výrobu časopisu je doba předem určená a jeho stránky by měly být smysluplně a včas naplněny.
Ne dosti však na tom. Ti z vás, kteří odebírají náš titul pravidelně, si jistě všimli, že několikrát do roka opatříme měsíčník určitým bonusem v podobě tématicky zaměřených příloh. Po jarním vydání tabulkového přehledu žací techniky následoval minulý měsíc ve zvláštním sešitu tabulkový přehled zimní a letní techniky pro úklid komunikací a třetí příloha, tentokrát všitá, vychází právě v čísle, jež držíte v ruce. Je věnována zářijovým Dnům zahradní a komunální techniky, které za velké účasti vystavovatelů a ucházející návštěvnosti z řad zahradních a komunálních profesionálů a uživatelů strojů proběhly na plochách letiště v Havlíčkově Brodě. Čtyřicetistránková příloha je určitou rekapitulací toho, co bylo v rámci dvoudenního programu k vidění. I když techniky bylo připraveno pro praktické vyzkoušení samozřejmě mnohem více…
Tento editorial sice píšu začátkem listopadu, nicméně předpokládám, že až časopis dorazí k vám, čtenářům, bude již prosinec a přiblíží se čas vánoční a opravdový konec roku 2012. Nezbývá mi tedy, než vám s předstihem popřát vše dobré, krásné prožití vánoc a hodně úspěchů v dalším roce. Pevně totiž věřím, že avizovaný konec světa se neblíží a v lednu nám naštěstí nezbude nic jiného, než přijít do práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *