11.01.2019 | 07:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V titulní roli vozy pro fajnšmekry

Další předváděcí akci nazvanou 4 x 4 Profi dny uspořádal pro příznivce terénních aut a zejména modifikovaných speciálů Autosalon Dajbych. Koncem loňského listopadu byly k mání lahůdky, s nimiž se obyčejný smrtelník jen tak nesetká a hlavně – nesveze.

Účastníci byli nejprve vybaveni teoretickými informacemi, které mohli následně prověřit v praxi při jízdách v terénu i na silnici. K dispozici byl pick-up Toyota Hilux ve speciální úpravě s „neevropským“ čtyřlitrovým benzinovým motorem, prototyp plně elektrického vozu Toyota Electric Cruiser, expediční pick-up Isuzu D-Max, dva vojenské zásahové speciály Gepard a první elektrický Jaguar I-Pace. Nechyběly ukázky různého příslušenství.

Listopadové 4 x 4 Profi dny se všestranně vydařily a všichni zájemci se mohli dosyta „vyřádit“ na silnici i v terénu s každým vozidlem. Na zážitku nic neubralo ani podzimní lezavé počasí s občasnými sněhovými přeháňkami ani málo rozbahněný povrch polygonu, který tak nemohl dostatečně prověřit jízdní vlastnosti testované techniky. Už teď jsme zvědaví, čím překvapí Dajbych příště.*

(Podrobnosti v Komunální technice 1/2019)

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down