16.08.2018 | 06:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V Plané nad Lužnicí s novou posilou

O upravené prostředí pro zhruba 4000 obyvatel se starají Technické služby Planá nad Lužnicí s. r. o., města ležícího zhruba šest kilometrů na jih od Tábora. Kromě toho má podnik pod palcem také tepelné hospodářství a bytovou správu. Podle finančních možností pravidelně obnovuje park techniky.

Z techniky, jíž není v majetku firmy málo, jmenujme například univerzální nosič nářadí Multicar M26, valníkový vůz KIA, vozidlo IVECO s hydraulickou rukou, žací stroje BCS Ma.Tra 205 a W 3800 Piraňa, samosběrný zametač Nilfisk City Ranger 3500, jednoosý nosič nářadí BCS, traktory SAME Solaris 35, Ferrari Thor V 75 RS a nový Branson 5025Ch v agregaci s čelním nakladačem a podkopem, kvůli němuž jsme hlavně přijeli.

„Kompaktní traktor Branson zakoupilo město jako náš stoprocentní vlastník v rámci rozvoje technických služeb. Touto akvizicí se nám podařilo zacelit značnou mezeru v parku techniky. Doposud jsme totiž neměli žádnou mechanizaci pro zemní práce, jichž tady máme v souvislosti s péčí o veřejné osvětlení a dalšími výkopovými činnostmi poměrně hodně. Proto jsme se rozhodli, že si pořídíme traktor s podkopem. Vzhledem k tomu, že řešíme i mnohé úkoly spojené s manipulací, například nakládáním posypového materiálu pro zimní údržbu nebo pracemi na meziskládce větví, je součástí sestavy také čelní nakladač. V agregaci se zadní radlicí hodláme s traktorem také uklízet sníh,“ vysvětluje ředitel.*

(Podrobnosti v Komunální technice 8/2018)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down