V nabídce jednoúčelové i multifunkční stroje

VARI je už více než 50 let synonymem malé zahradní mechanizace pro zahrádkáře, záhumenkáře nebo menší farmáře. Stavebnicový malotraktor (dnes VARI Global) s příslušenstvím pro obdělávání půdy a sekání trávy se stal legendou, která dodnes nachází stále nové uživatele.

Ve 21. století se výrobní program akciové společnosti VARI rozrostl o mnoho strojů pro údržbu pozemků a zeleně, likvidaci přerostlé trávy, drcení a štěpkování větví, zametání, řezání a štípání dřeva a další práce.

Je z čeho vybírat

Díky šířce sortimentu, vysoké kvalitě, dlouhé životnosti a snadné ovladatelnosti v dnešní době techniku VARI využívají nejen soukromníci, ale také velké množství technických služeb, obcí, různých organizací a profesionálů, kteří se zabývají údržbou zpevněných ploch.

Ti při své práci využijí především ocelový kartáč B-35 Vedex pro odstraňování mechu a plevelů ze spár a podél obrubníků a válcové zametací kartáče pro úklid nečistot a sněhu ze zpevněných ploch. Jedná se o jednoúčelový stroj CB-80, multifunčkní Raptor Hydro se zametacím nástavcem RKV-1000 a malotraktor VARI Global s převodovkou DSK-316.1PSVN se zametacím nástavcem KV-100/Z. Podívejme se na stroje VARI pro komunální údržbu zblízka.*

www.vari.cz

(Podrobnosti v Komunální technice 11/2020)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down