21.12.2018 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V Modleticích otevřeno nové sídlo firmy v ČR

Přední světový výrobce čisticí techniky, firma Kärcher, otevřela v Modleticích u Prahy své nové sídlo v České republice. Do vybudování sídla společnost investovala 140 milionů Kč.

Nové moderní sídlo společnosti o celkové ploše 3640 m2 zahrnuje mimo jiné 440 m2 prodejní plochy Kärcher Center, 720 m2 servisního zázemí, 670 m2 skladovacích prostor a 330 m2 školícího centra Kärcher Academy. Právě v České republice společnost otevírá sedmisté Kärcher Center na světě.

„Otevření nového sídla souvisí s naším výrazným růstem na českém trhu. Zároveň jsme letos v ČR od základu změnili systém distribuce zboží, což spolu s nově otevřeným logistickým centrem na Slovensku výrazně zrychlí dodávky a zlepší služby zákazníkům,“ říká jednatelka Kärcher ČR Milada Skutilová.

Společnost v současnosti dokončuje internetový portál pro spotřebitele pod názvem myKärcher. Ten zajistí pohodlný servis s vyzvednutím zařízení u zákazníka, jeho opravou a následným dodáním k němu domů. Pro firemní zákazníky pak Kärcher rozšiřuje nabídku komplexního profesionálního řešení především pro zákazníky z řad průmyslových podniků. V příštím roce se firma chystá otevřít moderní mycí centrum, které představuje inovativní mycí linka, samoobslužné mytí a vysávání.

Kärcher v roce 2017 zvýšil v ČR obrat o 15 procent na 592 milionů korun. V letošním roce očekává další dvouciferný růst.

Česká pobočka, která letos slaví 25 let fungování v ČR, v současnosti zaměstnává 80 pracovníků a průběžně nabírá nové, především do Kärcher Center a na servisní služby.

„Známost značky a pověst dobrého zaměstnavatele nám pomáhá při náboru. Snažíme se o zaměstnance starat tak, aby u nás byli spokojeni, a to se nám vrací i v náborové oblasti. Nepotýkáme se se zvýšenou fluktuací, jde o nábor zaměstnanců na nově otevírané pozice,“ dodává Milada Skutilová.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down