06.12.2012 | 01:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V Jiřetíně pod Jedlovou nechyběly novinky

Tradiční podzimní předváděcí výstavu uspořádala začátkem října ve svém areálu a na přilehlých pozemcích firma Eurogreen CZ v Jiřetíně pod Jedlovou. Ani letos nechybějí v nabídce techniky, kterou má společnost ve svém portfoliu, novinky. Většina z nich si svoji premiéru odbyla v německém Norimberku u příležitosti veletrhu GaLaBau a některé si mohli prohlédnout i návštěvníci v Jiřetíně.

Nosnými produkty zůstávají v nabídce společnosti Eurogreen CZ stroje značek Iseki a AS Motor.
Jednou z novinek je praktické řešení krátkého závěsu sněhové radlice. Díky speciální konzoli dodávané ve stejné cenové relaci jako u klasického uchycení odpadá nutnost použití obvyklého závěsu a předního hydraulického přípoje. Technické řešení tak snižuje náklady na zimní údržbu zhruba o 30 000 Kč. Závěs vhodný pro řady traktorových sekaček Iseki SXG a kompaktní malotraktory Iseki TXG a TM 3000 má hydraulické zvedání i hydraulické natáčení do stran.
Další novinkou, která se objevila na veletrhu v Norimberku, je dvoumístná kabina pro řadu kompaktních malotraktorů Iseki 4000. Kabina svými parametry nepřesahuje rozměry stroje. Přitom má dvě stejně komfortní a pohodlné sedačky. Volant je vyvedený do strany. Tento dvoumístný traktor se tak stává nejlevnějším univerzálním nosičem na trhu. Kromě dvoumístné kabiny je vybaven kom,pletní hydraulikou.
Novou kabinou se pyšní také řada sekaček Iseki SXG. Polstrovaná kabina s dvoustupňovým topením posunuje stroj od žací techniky mezi univerzály s možností celoročního využití.
Mezi novinky v sortimentu společnosti Eurogreen CZ se řadí také elektromobil s užitečnou hmotností až 890 kg a dojezdem přibližně 100 kilometrů. Vozidlo se vyrábí ve třech verzích šasi ve variantách s valníkem, sklopnou korbou, nebo ve skříňové úpravě. K dispozici je kratší a delší verze rozvoru kol a různé varianty dveří.

Popisek: Jiřetínskému areálu společnosti Eurogreen CZ vévodily u příležitosti podzimní předváděcí výstavy stroje Iseki

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down