24.02.2009 | 02:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

V hlavním městě dřevorubců

Koncem ledna byla v Milevsku slavnostně otevřena nová prodejna výrobků Stihl a Viking. Vzhledem k tomu, že jejím majitelem je úspěšný reprezentant České republiky v dřevorubeckých sportech Martin Komárek, nabízí kompletní vybavení pro jednotlivé disciplíny, známé pod souhrnným názvem Stihl Timbersports. A to jako první na světě.

Mezi největší úspěchy Martina Komárka patří čtyři tituly z mistrovství Evropy v řadě. Loni vybojoval všechny cenné kovy – bronz v individuálním závodě na ME, stříbro na MS a zlato v závodě družstev na ME. Kromě toho je i držitelem několika rekordů zapsaných v Guinessově knize rekordů v „sochání“ motorovou pilou.
Prodejna se nachází jen několik kroků od milevského náměstí. Kromě širokého sortimentu strojů Stihl a Viking nabízí veškeré vybavení pro stále populárnější dřevorubecký sport Stihl Timbersports (motorové a ruční pily, sekery, ochranné pomůcky…). Nechybí kvalitní servisní zázemí. Kdo si zde zakoupí výrobek Stihl, odnese si ho i s autogramem Martina Komárka.
„Otevřením prodejny jsem si splnil dávný sen. Samotná příprava zabrala zhruba měsíc a spolkla nemalý objem prostředků a času. Je to pro mě nová výzva. Jsem si vědom, že závodní kariéra závisí především na zdraví, což potvrdilo i mé loňské vážné zranění ramene. Proto musím víc myslet na budoucnost,“ řekl Martin Komárek a dodal: „Rád bych se určitě věnoval i nadále timbersportu, a to na nejvyšší úrovni. Vždyť na Novém Zélandě jsou lidé, kteří sekají i po sedmdesátce. Vše, ale záleží na výkonnosti a především zmíněném zdraví.“
„Jsem mile překvapen, jak vkusně a funkčně je prodejna pojata. Martin, ačkoliv je v prodeji nováčkem, dokázal, že rozhodně neponechává nic náhodě. Rád bych mu jménem firmy Stihl popřál, aby byl i v tomto oboru úspěšný, stejně jako se mu daří v timbersportu,“ doplnil generální ředitel společnosti Andreas Stihl Česká Republika Ing. Tomáš Karlík.
Výrobky Stihl a Viking najdete pouze u autorizovaných prodejců. Jen tak lze totiž zaručit, že každý uživatel dostane optimální nářadí. Prodejce mu předá stroj připravený k provozu, informuje o správné a bezpečné obsluze, popřípadě poradí s nákupem dalších pomůcek, příslušenství a ochranných prostředků. Následný servis a péče o zákazníka je samozřejmostí.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down