14.01.2021 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Už jsou tady jako doma

Již několik let jsou nakladače CAST známé českým a slovenským zákazníkům. Za tu dobu nalezly cestu k majitelům v různých oblastech využití, ať jde o komunální sféru, zahradnictví, zemědělství nebo stavebnictví.

Záběr nakladačů CAST je veliký, ať již jde o kompaktní multifunkční kloubové nakladače nebo o mini smykové nakladače. Velkou výhodou tohoto italského výrobce je pestrá nabídka modelů, kdy v kategorii kompaktních multifunkčních kloubových nakladačů jsou k dispozici hned dvě varianty provedení, a to varianta výložníku a pozice obsluhy umístěné nad přední nápravou a varianta výložníku nad přední nápravou s pozicí obsluhy nad zadní nápravou. I zájemci s rozdílnými požadavky tak najdou tu správnou variantu nakladače.

Široké komunální využití

Kompaktní multifunkční kloubové nakladače CAST jsou nejen všestrannými pomocníky při manipulaci s různým druhem materiálu, ale zároveň najdou své uplatnění při letní a zimní údržbě komunikací a zeleně. Na upínací desku teleskopického výložníku je možné agregovat adaptéry podle potřeby uživatele. Kromě běžně využívaných adaptérů, jako jsou například paletizační vidlice nebo lopata na sypké materiály, zeminu nebo písek, lze zvolit z rozsáhlé nabídky žacích a mulčovacích strojů pro údržbu zeleně v parcích a ostatních travnatých plochách. Zároveň je možné nakladače vybavit radlicí na sníh, zametacím kartáčem pro zimní a letní údržbu chodníků, pěších zón a komunikací nebo sněhovou frézou pro zvládnutí sněhových kalamit, tedy pokud se nějakého sněhu dočkáme. V období, kdy není stroj využívaný pro údržbu zeleně a komunikací, je možné stroj vybavit například podkopovým bagrem, půdním vrtákem, bouracím kladivem a s jeho pomocí vykonávat drobné až středně velké stavební a údržbové práce nebo například pracovat i s adaptérem pro třídění různých druhů materiálů.

Více v časopisu Komunální technika 1/2021.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down