13.10.2020 | 06:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Úspěšné repete v Meziříčku

Po vydařených dnech otevřených dveří, které v Meziříčku uspořádala firma TomiTruck letos v červnu, se začátkem září uskutečnila na stejném místě zdařilá dvoudenní repríza. I když použití slova repríza není zcela přesné, jelikož také tentokrát se dočkali návštěvníci akce hned několika technických premiér.

Na výstavní ploše již tradičně dominovaly profesionální žací stroje s nulovým poloměrem otáčení Grasshopper, na něž má společnost TomiTruck výhradní zastoupení v České republice i na Slovensku od roku 2015. A nemohly chybět ani produkty značek SnowEx, Tielbürger, Toyota a některých dalších, jež má firma ve své stálé nabídce.

Žací stroje v nejrůznějších konfiguracích

„Žací stroje Grasshopper představujeme hned v několika možných variantách, ať již s benzínovými, nebo dieselovými motory. Běžně jde o stroje využívané především při sečení bez sběru posečené travní hmoty, ale možná je i varianta se sběrným košem. Například vystavený model 225K disponuje kapacitou koše 700 litrů a je speciálně připraven pro provozovatele baseballového hřiště. Model 725D s cepovým mulčovacím ústrojím bude pro změnu pomáhat při údržbě ruderálních porostů v okrese Vyškov a zájem měst a obcí registrujeme i u menších benzínových strojů. Jsme rádi, že se k nám zákazníci vracejí a dál chceme stavět nejen na kvalitě dodávaných strojů, ale především na precizním a rychlém servisu s odpovídající zásobou potřebných náhradních dílů,“ uvedl obchodní zástupce společnosti TomiTruck Michal Ingr.*   

Více v časopisu Komunální technika 10/2020.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down