22.02.2017 | 01:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Brněnský veletrh Urbis nabídne chytrá řešení

Od 26. do 29. dubna 2017 se na brněnském výstavišti uskuteční veletrh Urbis, který představí především chytrá řešení pro města a obce. Nebude chybět ani komunální technika nebo novinky ze světa vodního a odpadového hospodářství.

Nabídku vystavovatelů doplní odborný doprovodný program připravený na míru potřebám nejenom zástupců měst a obcí, ale i odborné veřejnosti a zástupcům firem, které se na tomto poli pohybují.

Urbis se bude věnovat třem základním tematickým okruhům – servis, technologie a životní prostředí. V prvním se představí například novinky ze světa komunální techniky, řešení dopravní infrastruktury, parkování, či přístupu k informacím. Životní prostředí se bude věnovat například vodnímu a odpadovému hospodářství nebo řešení měst a obcí jako tzv. zdravých měst. Poslední celek nabídne technologické možnosti pro chytrá města, ať už se jedná například o využívání alternativních zdrojů energie v dopravě nebo veřejném osvětlení. Chybět nebude ani problematika financování, dotační tituly nebo aktuální legislativa.

Akce je vhodná nejen pro starosty a další představitele měst a obcí, ale i lidi z firem, které se na tomto poli pohybují. Umožní jim nejen získání nových informací, ale i navázání kontaktů a neformální diskusi. Dalším ze zajímavých témat bude například problematika návratu života do historických center měst s praktickými ukázkami řešení z různých měst ČR.

Veletrh Urbis se uskuteční souběžně se Stavebními veletrhy Brno, které rozšíří problematiku o související obory stavebnictví a technického zařízení budov. Více informací naleznete na www.bvv.cz/urbis.

Ilustrační foto archiv/BVV

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2017)

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down