13.05.2021 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Univerzální pomocník s jednoduchou obsluhou

Komplexní správu budov zajišťuje pro svoje klienty česká společnost s mezinárodní působností M2C. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízí služby integrovaného facility managementu, ostrahy a v posledních letech se soustředí též na nové technologie a chytrá bezobslužná řešení. Do portfolia nabízených služeb patří mimo jiné údržba zeleně, při které od loňského roku pomáhá kompaktní traktor John Deere 1026R.

Poskytované služby v rámci údržby a úprav zeleně zahrnují péči o rostliny v interiérech, trávníky, zahrady, terasy a jiné specifické venkovní výsadby. „Svým klientům rádi poradíme s výběrem vhodného typu zeleně a zajistíme službu kompletně, včetně ekologických přípravků a ekologické likvidace vzniklého odpadu. Při zajištění všech nabízených pracovních úkonů se pochopitelně neobejdeme bez profesionální techniky,“ říká manažer úseku údržby zeleně Tomáš Kováčik.

 

Pro celou řadu úkonů

Potřeba dovybavit strojový park vhodnou technikou odstartovala před časem spolupráci s firmou STROM Praha, generálním dovozcem techniky John Deere do České republiky.

„Se společností STROM Praha jsme jednali již nějakou dobu. Hledali jsme tu správnou techniku, která by zvládla více činností a byla zároveň snadná na obsluhu. Proto jsme zvolili traktor John Deere 1026R, který nyní využíváme přibližně šest měsíců,“ popisuje Tomáš Kováčik a pokračuje: „Stroj využíváme pro celou řadu úkonů v objektech našich klientů, konkrétně se to týká například sečení travních ploch nebo zarovnávání terénu. Někteří naši zaměstnanci jej používají také při úklidech ploch, sutí, biomasy nebo pro manipulaci s posečenou trávou a větvemi. Možnosti využití jsou u traktoru s mezinápravovým sečením a nakladačem opravdu velice široké.“*

Více v časopisu Komunální technika 5/2021.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down