Univerzální nosiče Multihog pro každého

Při vývoji multifunkčních strojů Multihog byla prioritou jejich obsluha. Proto výrobce zvolil takovou kabinu, která je nejpohodlnější ve své třídě. Ostatně všechno je u této techniky navržené tak, aby byl pracovní den efektivně využit a ovládání stroje bylo tak jednoduché, jak je to možné. Podívejme se na tyto stroje podrobněji.

Klíčovými body úspěchu víceúčelového nosiče Multihog je unikátní konstrukce a vysoce kvalitní komponenty. Posuďte sami. Motory Kohler, splňující požadavky normy Tier 4F, o objemech 1,9 a 2,5 l a výkonech 55 nebo 75 koní pohánějí hydrostatická pístová čerpadla. Ta dodávají energii hydrostatickému pohonu. Stroj tedy může jet libovolnou rychlostí bez nutnosti řazení jakýchkoliv stupňů.

Různé režimy jízdy umožňují nastavit potřebný výkon motoru pro pohon pracovní hydrauliky a k tomu minimální pojezdovou rychlost. To je nadmíru užitečné, když budete například frézovat vysoké sněhové bariéry.

Řidič je pánem

Pro dokonalou trakci slouží pohon všech kol s mezinápravovou uzávěrkou, kterou můžete aktivovat, když potřebujete. Pro couvání máte v kabině barevný monitor, na který se přenáší obraz ze zadní kamery.

Kloubové řízení je dalším rozumným prvkem v konstrukci. Kam zatočíte volantem, tam zatočí nářadí, žádné nabíhání, žádné nepřístupné rohy. Můžete přesně kopírovat rádius obrubníku v zatáčce.

Výkonný a čistý provoz

Řada CX se vyznačuje velmi úzkými rozměry šasi se šířkou již od 1150 mm. Dalším přínosem je celková hmotnost vozidla do 3500 kg, kterou splňují hned tři modely řady CX. Provozní hmotnost všech strojů, které jsou schválené jako traktor, se pohybuje v rozmezí od 3500 do 4000 kg. Zatížení přední nápravy může činit až 2300 kg a zadní dokonce 2500 kg.

Velmi čistý provoz s nízkou úrovní emisí zajišťují motory Kohler, které splňují legislativní požadavky na emisní třídu Tier 4F. Jednotky CX jsou vybavené výkonnou hydraulikou load sensing, mechanickou vývodovou hřídelí a čelním tříbodovým závěsem kategorie I nebo II., který umožňuje modelům CX snadné použití i se stávajícím nářadím.*

(Podrobnosti v Komunální technice 2/2021)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down