14.08.2014 | 11:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Univerzální nosič se zásobníkem pro tři možnosti využití

Novinkou ve výrobním programu firmy Max Holder GmbH je model univerzálního kloubového nosiče Holder X 30. Nejmenší vyráběný typ zavedené značky nosičů najde uplatnění hlavně v agregaci se zametací nástavbou, stejný zásobník na smetky lze využít také při sečení se sběrem, případně jej použít jako cisternu při přepravě vody.

Možná je ovšem celá řada dalších agregací, což ze stroje dělá multifunkční nosič vhodný pro práci v letní i zimní sezóně. V zimě jej lze vybavit sypačem, sněhovou radlicí, frézou, nebo zametacím kartáčem, v létě může kromě sečení se sběrem také mulčovat, případně posloužit při přepravě materiálu v agregaci s korbou. Pracovní nástavby mohou být připojeny vpředu i vzadu rychloupínacím systémem (pouze čepy a rychlospojky) bez použití nářadí. Po získání určité praxe zvládne obsluha výměnu agregátů během několika málo minut.

Vícefunkční zásobník nejen na smetky

Kontejner na smetky z nerezové oceli má kapacitu 700 litrů a po připojení žacího adaptéru je využitelný i pro sečení se sběrem. Kromě toho může převážet 450 litrů vody, což rozšiřuje možnosti jeho využití. Může pracovat v agregaci s kropicí lištou nebo pomoci při zalévání městské zeleně. Na kontejneru najdeme jen velice málo záhybů a velký výsypný otvor, což usnadňuje jeho čištění a vysypávání, které je možné do výšky 140 cm.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2014

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down