13.08.2018 | 07:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Univerzální, kompaktní a rychlé traktory

Traktory JCB FASTRAC nikdy nebyly konvenčními stroji. O tomto faktu nevypovídá pouze jejich rychlost a vzhled, nýbrž i jejich využitelnost v ostatních průmyslových a veřejných sektorech. V současné době se tyto stroje vyrábějí ve dvou modelových řadách, a to 4000 s výkonem od 160 do 235 koní a 8000 s výkonem 290–348 koní.

Tyto stroje jsou ideální k celé řadě použití – od údržby silnic a dálnic, úklidu sněhu, práci na stavbách a v lese až po práci na letištích.

Dosahují rovněž nejlepší návratnosti investic. Jejich největší výhodou v těchto oblastech je moderní dvojčinné hydropneumatické odpružení, jež disponuje automatickým vyrovnáváním reagujícím inteligentně na jakoukoliv zátěž stroje a lze pomocí něj nastavovat i ručně světlou výšku stroje v rozmezí 150 mm. Odpružení stabilně drží stejnou světlou výšku stroje a tím tak zajišťuje stabilitu těžkého neseného nářadí, jako například příkopových ramen.

Další výhodou je plynulá převodovka disponující šesti jízdními režimy. Převodovka pracuje v rozsahu od 0 až do 60 popřípadě 70 km/h. Na traktoru je možno mít jak přední, tak zadní vývodový hřídel a tříbodový závěs. Disponuje šesti místy na připojení nářadí – přední závěs, přední držák standardu DIN, přední úchyty nakladače, zadní plošina, zadní závěs a zadní tažné zařízení. Může být vybaven až šesti dvojčinnými hydraulickými okruhy (až čtyři přední a až čtyři zadní). Pro práci v nočních hodinách poslouží vysoce výkonné LED osvětlení celého stroje.*

Více v časopisu Komunální technika 8/2018.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down